Kariera w PerfectANN

Aktualne oferty pracy

Koordynator

Obowiązki:

  • nadzór nad obiektami obsługiwanymi przez firmę na podległym terenie
  • dbałość o ciągłość dostaw środków
  • kierowanie personelem i szkolenie
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy na rynku
  • bezpośredni nadzór nad realizacja usługi
  • kontakt z Klientami firmy na powierzonym obszarze

Wymagania:

  • znajomość branży usług utrzymania czystości
  • znajomość technik i technologii sprzątania oraz środków chemicznych użytkowanych w sprzątaniu
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • bardzo dobre umiejętności interpersonalne
  • umiejętność wyznaczania priorytetów
  • dyspozycyjność i zaangażowanie
  • umiejętność organizacji pracy własnej i podległego personelu
  • czynne prawo jazdy kat.

Oferujemy:

  • pracę w prężnie rozwijającej się i stabilnej firmie
  • zatrudnienie na pełen etat
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • przeszkolenie i wsparcie w okresie wdrożenia w nowe obowiązki
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwości w strukturach firmy

Napisz do nas

Nasz konsultant odpowie na wszystkie Twoje pytania. Wypełnij formularz i wyślij wiadomość. Wpisz poprawnie swój adres e-mail, na który chcesz otrzymać odpowiedź. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej, jak to możliwe. Wypełnij wszystkie wymagane pola oznaczone gwiazdką *.

captcha

Drukuj   E-mail

Siedziba firmy

PerfectAnn Spółka z o.o.
ul. Bobrowiecka 9
bud. D1 lokal 204
00-728 Warszawa

Biuro

tel.: +48 884 600 320
e-mail: biuro@perfectann.pl

Poniedziałek - Piątek 8:00-17:00
Sobota 9:00-15:00

Dział sprzedaży i obsługi klienta