PerfectANN

Zadbamy o porządek w Państwa firmach i obiektach prywatnych

Szanowni Państwo

W PerfectAnn naszym celem jest najwyższa jakość obsługi klientów. Podstawą firmy są ludzie, którzy pracują w niej z pasją, zaangażowaniem i profesjonalizmem. Zajmujemy się kompleksowym sprzątaniem firm, placówek użyteczności publicznej oraz domów i mieszkań. Wśród naszych klientów są hotele, przedszkola, kliniki medyczne, osiedla mieszkaniowe, a także duże i małe przedsiębiorstwa.
Dokładamy wszelkich starań, aby stale rozwijać naszą firmę. Z myślą o naszych klientach stale podnosimy standardy. Oferujemy profesjonalny sprzęt czyszczący oraz najnowocześniejsze metody i technologie dbania o czystość. Z przyjemnością zadbamy o porządek w Twoim otoczeniu.

Anna Świąć-Starzyńska

Anna Świąć-Starzyńska

Kobieta pełna pasji, matka trójki dzieci, historyk literatury. Od lat związana z biznesem. W 2013 postawiła wszystko na jedną kartę decydując się na swój biznes – firmę PerfectAnn. Swoją ciężką pracą udowodniła, że niemożliwe staje się możliwe.
Tomasz Starzyński

Tomasz Starzyński

Współzałożyciel firmy PerfectAnn. Absolwent Uniwersytetu Łódzkiego. Stoi na czele Zarządu Spółki i odpowiada za bezpośredni kontakt z kluczowymi klientami. Dba o ciągły rozwój firmy, wprowadzając nowoczesne rozwiązania. Odpowiada na wyzwania, które stawia rynek.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Siedziba firmy

PerfectAnn Spółka z o.o.
ul. Bobrowiecka 9
bud. D1 lokal 204
00-728 Warszawa

Biuro

tel.: +48 884 600 320
e-mail: biuro@perfectann.pl

Poniedziałek - Piątek 8:00-17:00
Sobota 9:00-15:00

Dział sprzedaży i obsługi klienta