Szanowni Państwo

W PerfectAnn naszym celem jest najwyższa jakość obsługi klientów. Podstawą firmy są ludzie, którzy pracują w niej z pasją, zaangażowaniem i profesjonalizmem. Zajmujemy się kompleksowym sprzątaniem firm, placówek użyteczności publicznej oraz domów i mieszkań. Wśród naszych klientów są hotele, przedszkola, kliniki medyczne, osiedla mieszkaniowe, a także duże i małe przedsiębiorstwa.
Dokładamy wszelkich starań, aby stale rozwijać naszą firmę. Z myślą o naszych klientach stale podnosimy standardy. Oferujemy profesjonalny sprzęt czyszczący oraz najnowocześniejsze metody i technologie dbania o czystość. Z przyjemnością zadbamy o porządek w Twoim otoczeniu.

Anna Świąć-Starzyńska

Anna Świąć-Starzyńska

Kobieta pełna pasji, matka trójki dzieci, historyk literatury. Od lat związana z biznesem. W 2013 postawiła wszystko na jedną kartę decydując się na swój biznes – firmę PerfectAnn. Swoją ciężką pracą udowodniła, że niemożliwe staje się możliwe.
Tomasz Starzyński

Tomasz Starzyński

Współzałożyciel firmy PerfectAnn. Absolwent Uniwersytetu Łódzkiego. Stoi na czele Zarządu Spółki i odpowiada za bezpośredni kontakt z kluczowymi klientami. Dba o ciągły rozwój firmy, wprowadzając nowoczesne rozwiązania. Odpowiada na wyzwania, które stawia rynek.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!