Kompleksowe usługi sprzątania dostępne w Warszawie

Oferujemy kompleksowe usługi sprzątania dla firm. Zakres naszych działań zawsze dostosowujemy do potrzeb Klienta. Na początku rozmawiamy o szczegółach współpracy, ustalamy termin prac, a następnie przystępujemy do realizacji zlecenia. Możesz całkowicie zdać się na nas lub kontrolować nasze poczynania, na bieżąco wskazując przestrzeń wymagającą posprzątania. Niezależnie od tego, jaki rodzaj porządków wykonujemy, dbamy o wszystkie szczegóły.

Zwracamy również uwagę na to, aby nie przeszkadzać naszym Klientom, jeśli są obecni w sprzątanych przez nas nieruchomościach. Skorzystanie z kompleksowych usług sprzątających naszej firmy jest bardzo korzystne, ponieważ każdy Klient ma przydzielonego indywidualnego koordynatora. Nadzoruje on postęp prac, jest odpowiedzialny za kontakt z Klientem i odpowiada na wszelkie pytania. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami kompleksowych usług sprzątania w Warszawie.

Jakie obiekty sprzątamy?

Podejmujemy się sprzątania obiektów różnego przeznaczenia. Bardzo często jesteśmy proszeni o wykonanie prac porządkowych w pomieszczeniach biurowych. Właściciele firm nie zawsze mają czas, aby zrobić to samodzielnie, dlatego dobrym pomysłem jest zlecenie tego zadania profesjonalistom. Podejmujemy się również sprzątania obiektów publicznych czy specjalistycznych. Ponadto wykonujemy sprzątanie hoteli i pensjonatów. Współpracujemy też ze wspólnotami mieszkaniowymi oraz spółdzielniami. Ciekawą propozycję w naszej ofercie stanowi dezynfekcja parowa – za pomocą wysokiej temperatury jesteśmy w stanie usunąć różne, trudne do wyczyszczenia zabrudzenia.

Niektóre usługi z naszej oferty cieszą się popularnością także wśród właścicieli obiektów prywatnych. Mowa tu m.in. o ozonowaniu, które pozwala na usunięcie wirusów, bakterii i grzybów z pomieszczenia. Takie usługi wykonuje się m.in. w przypadku używanych samochodów czy mieszkań z drugiej ręki. Pozwalają na pozbycie się nieprzyjemnych zapachów i zanieczyszczeń, których nie widać gołym okiem.

Co obejmuje sprzątanie nieruchomości w Warszawie?

Sprzątanie nieruchomości w Warszawie może obejmować różne czynności. Wszystko zależy od typu budynku, jego przeznaczenia, wielkości i indywidualnych potrzeb danej osoby. Możemy zająć się zarówno gruntownym czyszczeniem całego obiektu, jak i tylko pobieżnym, codziennym sprzątaniem.

Zakres usług sprzątających ustalamy indywidualnie z Klientem. Wspólnie tworzymy harmonogram prac i warunki współpracy. Trzeba bowiem pamiętać, że odkurzanie zwykle jest niezbędne prawie codziennie, a mycie okien wykonuje się raz na kilka tygodni.

Do najpopularniejszych usług sprzątających świadczonych przez naszą firmę można zaliczyć:

 • odkurzanie i pranie wykładzin,
 • mycie okien,
 • mycie powierzchni mebli (także biurek),
 • mycie sanitariatów,
 • uzupełnianie środków higienicznych w łazienkach,
 • przecieranie powierzchni urządzeń elektronicznych,
 • pranie tapicerek.


W niektórych budynkach zajmujemy się również sprzątaniem części wspólnych, jak klatki schodowe czy nawet przestrzenie na świeżym powietrzu – wejścia do budynku, tarasy i balkony. Wszystko zależy od ustaleń pomiędzy właścicielami poszczególnych lokali i specyfiki danego budynku. Zatrudniamy wielu pracowników, dzięki czemu możemy zająć się sprzątaniem nawet bardzo dużych, kilkupiętrowych obiektów. Świadczymy usługi sprzątające przede wszystkim w Warszawie, współpracując z przedsiębiorcami z różnych branż oraz deweloperami i wspólnotami mieszkaniowymi.

Profesjonalne usługi sprzątania

Oferujemy kompleksowe usługi sprzątania z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu. W trakcie czyszczenia pomieszczeń o dużym metrażu konieczne jest zastosowanie specjalnych odkurzaczy i chemii. Nasi pracownicy są wyposażeni w niezbędne akcesoria oraz wózki, które znacznie ułatwiają przemieszczanie się pomiędzy pokojami. Istnieje również opcja dostarczenia środków chemicznych przez właściciela obiektu – ustalamy to przed rozpoczęciem współpracy.

Mamy wieloletnie doświadczenie w branży, dlatego wiemy, jak poprawnie obchodzić się z konkretnymi powierzchniami. Dobieramy odpowiednie środki czystości i metody sprzątania do potrzeb danego materiału. Dzięki temu możemy zająć się myciem naturalnych surowców, jak drewno, a także tapicerek czy elektroniki. Działamy zgodnie z normami obowiązującymi w naszej branży. Nie przekładamy i nie wyrzucamy przedmiotów należących do pracowników – myjemy jedynie powierzchnię biurek i obudowy komputerów oraz monitorów.

Zapraszamy do kontaktu właścicieli obiektów mieszkalnych, usługowych, a nawet przemysłowych. Możemy zająć się jednorazową usługą lub zaproponować stałą współpracę. Dopasowujemy zakres wykonywanych czynności do potrzeb Klienta.

Korzyści płynące ze współpracy z PerfectAnn:

 • indywiduala oferta
 • gwarancja zrealizowanej usługi
 • serwis dzienny i nocny
 • brak problemów z absencją personelu sprzątającego
 • elastyczne godziny pracy
 • zapewnienie ciągłości dostaw środków higienicznych (mydło, ręczniki, papier toaletowy) oraz ich bieżące uzupełnianie
 • wysoka kultura osobista serwisu sprzątającego
 • stały nadzór opiekuna klienta

Masz pytania? Zadzwoń do nas!

Siedziba firmy

PerfectAnn Spółka z o.o.
ul. Bobrowiecka 9
bud. D1 lokal 204
00-728 Warszawa

Biuro

tel.: +48 884 600 320
e-mail: biuro@perfectann.pl

Poniedziałek - Piątek 8:00-17:00
Sobota 9:00-15:00

Dział sprzedaży i obsługi klienta