Sprzątanie po remoncie – usługi w Warszawie

Sprzątanie po remoncie - PerfectAnn

 

Nie potrafisz poradzić sobie z zabrudzeniami, które pozostały po remoncie? Nie masz pojęcia, jak usunąć zaschniętą farbę, klej czy silikon? Nie musisz się martwić! Skorzystaj z naszej usługi sprzątania po remoncie dostępnej w Warszawie. Mamy świadomość, że jest to jedna z najbardziej czasochłonnych i żmudnych czynności po zakończonych pracach. Dlatego oferujemy kompleksowe czyszczenie domu, mieszkania lub innego obiektu. Jesteśmy profesjonalistami z doświadczeniem oraz wiedzą. Nasi pracownicy to osoby wyszkolone, które podchodzą do realizacji zleceń z pasją i zaangażowaniem. Pozostawiamy po sobie perfekcyjną czystość sprzątanych pomieszczeń.

Sprzątanie poremontowe to usługa dedykowana tym, którzy pragną w szybki i skuteczny sposób pozbyć się bałaganu po remoncie czy budowie. Podejmujemy się tego zadania, ponieważ mamy duże doświadczenie i dysponujemy odpowiednim zapleczem technicznym, sprzętem, a także umiejętnym dobraniem środków czyszczących. Nasz zespół tworzą profesjonaliści, którzy mają niezbędną wiedzę. Ponadto wykazują się wysoką kulturą osobistą oraz dyskrecją. Jesteśmy elastyczni i indywidualnie podchodzimy do naszych Klientów. Dostosujemy się do Twoich potrzeb oraz wymagań, ustalając zakres oraz częstotliwość świadczenia usług. Dzięki temu masz pewność, że zlecenie zostanie zrealizowane na najwyższym poziomie. Cenimy sobie Twój czas, dlatego nasze usługi realizowane są zawsze w ustalonym terminie.

Co obejmuje sprzątanie po budowie?

Dokładne sprzątanie po budowie jest bardzo istotne, ponieważ pozwala zachować porządek i zwiększyć bezpieczeństwo. Podejmujemy się tego zadania niezależnie od rodzaju budowanego obiektu. Jesteśmy w stanie skutecznie usunąć zaschniętą farbę oraz pozostałości po zaprawach czy kleju. Za pomocą odpowiedniego sprzętu możemy pozbyć się pyłu, kurzu oraz innego brudu, który nagromadził się podczas budowy czy remontu. Podczas realizacji zlecenia jesteśmy bardzo dokładni, dzięki czemu usuwamy wszelkie zabrudzenia z każdego zakątka budowli. Sprzątanie po budowie okazuje się konieczne, by rozpocząć kolejne prace lub zamieszkać w danym obiekcie bądź zacząć go użytkować. Nie wszyscy mają czas oraz umiejętności, by właściwie wykonać tę czynność, dlatego tak wiele osób decyduje się na współpracę z naszą firmą. Jesteśmy przekonani, że będziesz zadowolony z efektów.

Do przykładowych usług z zakresu sprzątania remontowego można zaliczyć:

  • mycie okien i ram, a także usuwanie fabrycznej folii lub zabezpieczeń przed remontem,
  • czyszczenie ścian i drzwi,
  • czyszczenie i konserwacja podłóg,
  • czyszczenie armatury i płytek,
  • odkurzanie z użyciem specjalnych odkurzaczy odpornych na działanie drobnego pyłu,
  • konserwacja powierzchni.


Oferujemy kompleksowe sprzątanie mieszkań po remoncie. Dokładny zakres czynności ustalamy indywidualnie z Klientem. Może on zdecydować, czy dostarczy nam własne środki czystości, czy skorzysta z profesjonalnej chemii, do której mamy dostęp. Cenę takich usług wyliczamy indywidualnie, biorąc pod uwagę typ zabrudzeń czy metraż budynku.

Gdzie przeprowadzamy sprzątanie poremontowe?

Oferujemy sprzątanie poremontowe w Warszawie. Współpracujemy z osobami prywatnymi i klientami biznesowymi. Możemy zająć się czyszczeniem pojedynczych pomieszczeń czy całych budynków, nawet jeśli mają one kilka kondygnacji. Działamy zwłaszcza w obiektach mieszkalnych i usługowych. Niekiedy pracujemy również w budynkach przemysłowych.

Sprzątanie poremontowe jest ogromnym ułatwieniem dla osób, które nie mają czasu, by samodzielnie zająć się usunięciem pyłu i pozostałości materiałów budowlanych. Takie prace często trwają nawet kilka dni, w zależności od wielkości obiektu. W wyniku remontu pojawiają się ogromne ilości pyłu, których nie da się usunąć z użyciem standardowego odkurzacza. Z tego powodu z naszych usług korzystają nawet osoby prywatne.

Napisz do nas

Nasz konsultant odpowie na wszystkie Twoje pytania. Wypełnij formularz i wyślij wiadomość. Wpisz poprawnie swój adres e-mail, na który chcesz otrzymać odpowiedź. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej, jak to możliwe. Wypełnij wszystkie wymagane pola oznaczone gwiazdką *.


captcha

Perfect Ann - sprzątanie biur


Perfect Ann - sprzątanie mieszkań


Perfect Ann - pranie dywanów

Siedziba firmy

PerfectAnn Spółka z o.o.
ul. Bobrowiecka 9
bud. D1 lokal 204
00-728 Warszawa

Biuro

tel.: +48 884 600 320
e-mail: biuro@perfectann.pl

Poniedziałek - Piątek 8:00-17:00
Sobota 9:00-15:00

Dział sprzedaży i obsługi klienta