Sprzątanie ogrodu – usługi w Warszawie

Sprzątanie ogrodów - Perfect Ann

 

Sprzątanie ogrodu w Warszawie to usługa odpowiednia dla wszystkich osób, które marzą o pięknym ogródku, ale nie mają czasu oraz umiejętności, by zadbać o zielony teren wokół swojego domu. Jak najbardziej możemy w tym pomóc – mamy duże doświadczenie oraz właściwy sprzęt, żeby zatroszczyć się o kwiaty, drzewa oraz krzewy. Zajmiemy się pielęgnacją zieleni oraz wykonamy wszelkie prace porządkowe. Ty w tym czasie możesz wykonywać inne czynności lub relaksować się na świeżym powietrzu. Jesteśmy profesjonalistami, których wieloletnie doświadczenie, zdobyta wiedza oraz pasja pomagają wykonać pracę na najwyższym poziomie. Mamy nowoczesne zaplecze techniczne, odpowiednie środki i sprzęt, dzięki czemu nie ma dla nas zleceń niemożliwych. Z naszej usługi opieki nad ogrodem warto skorzystać podczas powierzenia nam sprzątania domu.

Profesjonalna opieka nad ogrodem pozwala zachować rośliny w odpowiednim stanie na kolejne lata. Nasi pracownicy wiedzą, jak pielęgnować konkretne drzewa, krzewy i kwiaty. Mogą zająć się okresowymi cięciami przyspieszającymi wzrost i zagęszczającymi rośliny, jak i standardową pielęgnacją trawnika. Zadbana zieleń wokół budynku często wpływa na wizerunek przedsiębiorstwa, dlatego usługa tego typu cieszy się ogromną popularnością np. wśród właścicieli biurowców. Pielęgnacja zieleni w Warszawie jest też doskonałym wyborem dla deweloperów i wspólnot mieszkaniowych. Możemy zająć się utrzymaniem odpowiedniego stanu trawników i ogródków znajdujących się na osiedlach.

Na czym polega porządkowanie ogrodów?

Ogrody wymagają prawidłowego utrzymania oraz odpowiedniej i systematycznej pielęgnacji. Potrzeba do tego nie tylko czasu, ale również wiedzy i doświadczenia. Nie bez znaczenia są odpowiednie środki, narzędzia, a także manualne umiejętności. Dysponujemy wszystkim, zapewniając profesjonalne porządkowanie ogrodów i ich pielęgnację. Dbamy o ładny wygląd roślin, podlewamy kwiaty i przycinamy krzewy. Dzięki temu całość świetnie się prezentuje i zachęca do odpoczywania w ogrodzie. Oprócz tego usuwamy liście, ziemię i inne niepotrzebne elementy, jakie mogą znajdować się na terenie ogrodu. Czyścimy także chodniki i kostki oraz schody, by wejście do domu ładnie wyglądało. Jesteśmy w stanie wykonać różne czynności, dlatego zakres prac ustalamy indywidualnie. Możesz być jednak pewien, że podejmujemy się wszystkiego i nie ma dla nas rzeczy niemożliwych.

Porządkowanie ogrodów jest szczególnie trudne na terenach o znacznym metrażu. Mowa tu o parkach, obszarach zielonych wokół zabytków czy kwietnikach miejskich. Dysponujemy sprzętem, który pozwala na sprawne wykonywanie zleconych czynności. Korzystamy m.in. z traktorków z doczepionymi kosiarkami, które pozwalają na błyskawiczne skoszenie trawy nawet na bardzo dużych obszarach zielonych. Dostarczamy niezbędne urządzenia w miejsce, w którym mają być prowadzone prace, a po zakończeniu zlecenia odbieramy je, by nie zajmowały przestrzeni na działce należącej do naszego klienta.

Co obejmuje sprzątanie ogrodu?

Sprzątanie ogrodu różni się w zależności od ustaleń z klientem. Nasza oferta obejmuje jednak takie czynności, jak:

  • zbieranie śmieci,
  • porządkowanie kwietników i klombów,
  • grabienie liści,
  • koszenie trawy,
  • przygotowywanie gleby do nowego sezonu,
  • podlewanie kwiatów,
  • przycinanie krzewów,
  • czyszczenie chodników i ścieżek.

Nasi klienci mogą skorzystać również z dodatkowych usług, w zależności od ustalonych szczegółów. Oferujemy np. możliwość wykonania oprysków, które mają za zadanie zwalczyć insekty pojawiające się na konkretnych roślinach. Zajmujemy się też osłonięciem bardziej wrażliwych krzewów, drzew i kwiatów przed sezonem zimowym. Na specjalne zlecenie możemy zająć się też usunięciem zwiędłych i martwych roślin.

Porządkowanie ogrodów dla osób prywatnych i firm

Porządkowanie ogrodów to usługa skierowana zarówno do osób prywatnych, jak i firm. Zajmujemy się sprzątaniem terenów zielonych m.in. jesienią i wiosną, kiedy to konieczne jest zebranie suchych liści i przygotowanie gleby do kolejnego sezonu. Współpracujemy z właścicielami dużych i nieco mniejszych posesji. Często działamy na obszarach miejskich. Dbamy o odpowiedni stan parków i ogólnodostępnych trawników.

Porządkowanie ogrodów w Warszawie to kolejna usługa, której ceny nie da się określić z góry. Niezbędne jest bowiem indywidualne podejście. Zakres prac zależy od wielkości działki, jej przeznaczenia, znajdujących się na niej roślin oraz ich fazy wzrostu. Nie bez znaczenia jest też pora roku. Najwięcej działań trzeba bowiem wykonać wiosną i jesienią. Takie usługi zajmują dużo czasu i generują dodatkowe koszty. Nasza firma dysponuje sprzętem, który pozwala na dokonanie niezbędnych prac porządkowych niezależnie od pory roku. Przed rozpoczęciem realizacji zlecenia ustalamy wszystkie szczegóły, na podstawie których możemy opracować harmonogram i cennik prac.

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Ustalimy zakres niezbędnych czynności i dobierzemy odpowiednie metody pracy do specyfiki danego ogrodu.

Napisz do nas

Nasz konsultant odpowie na wszystkie Twoje pytania. Wypełnij formularz i wyślij wiadomość. Wpisz poprawnie swój adres e-mail, na który chcesz otrzymać odpowiedź. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej, jak to możliwe. Wypełnij wszystkie wymagane pola oznaczone gwiazdką *.


captcha

Perfect Ann - sprzątanie biur


Perfect Ann - sprzątanie mieszkań


Perfect Ann - pranie dywanów

Siedziba firmy

PerfectAnn Spółka z o.o.
ul. Bobrowiecka 9
bud. D1 lokal 204
00-728 Warszawa

Biuro

tel.: +48 884 600 320
e-mail: biuro@perfectann.pl

Poniedziałek - Piątek 8:00-17:00
Sobota 9:00-15:00

Dział sprzedaży i obsługi klienta