Sprzątanie szkół w Warszawie

Szkoły to zwykle bardzo rozległe budynki, w których znajdują się pomieszczenia o wielu przeznaczeniach. To nie tylko sale lekcyjne, lecz także gimnastyczne, stołówki czy świetlice. Nasza firma oferuje profesjonalne sprzątanie szkół w Warszawie i okolicach. Zajmujemy się kompleksowym czyszczeniem całego budynku, a także przynależących do niego terenów na świeżym powietrzu. Pracujemy w szkołach podstawowych, średnich i przedszkolach oraz w obiektach uniwersyteckich.

Co obejmuje usługa sprzątania szkół?

Sprzątanie szkół może obejmować różne czynności, w zależności od ustaleń z właścicielem budynku. Najczęściej są to takie zadania, jak:

  • odkurzanie i mycie podłóg,
  • mycie okien, gablot i przeszklonych drzwi,
  • wycieranie krzeseł, ławek, biurek i innych mebli,
  • opróżnianie koszy na śmieci,
  • sprzątanie łazienek,
  • uzupełnianie środków higienicznych,
  • czyszczenie balustrad i klamek.

Zajmujemy się również sprzątaniem szatni oraz kuchni i stołówek. Dysponujemy sprzętem, który pozwala na szybkie odkurzenie dużych sal gimnastycznych czy wypranie znajdujących się na nich mat. Niektóre usługi wykonujemy codziennie, a inne jedynie raz na kilka tygodni. Ustalamy harmonogram zadań bezpośrednio z właścicielem obiektu, a w razie konieczności modyfikujemy go zgodnie z aktualnymi potrzebami klienta.

Stosujemy różne środki chemiczne, dobierając je do wymagań konkretnej powierzchni. W szkole każdego dnia przebywają setki dzieci, dlatego tak ważne jest zadbanie o odpowiednią higienę klamek, balustrad czy innych często dotykanych przedmiotów. Dezynfekujemy powierzchnie i usuwamy z nich brud. Oferujemy kompleksowe sprzątanie przedszkola, szkoły podstawowej i średniej czy specjalistycznych pracowni należących do uniwersytetów.

Nasi pracownicy działają zgodnie z obowiązującym przepisami. Trzeba bowiem wiedzieć, że istnieją normy, które warunkują maksymalną powierzchnię do sprzątnięcia w ciągu 8-godzinnego czasu pracy. Zatrudniamy wiele osób, dlatego możemy zagwarantować szybkość wykonania usług nawet w bardzo rozległych, wielopiętrowych budynkach.

Sprzątanie terenów przynależących do szkół

Oferujemy kompleksowe usługi, dzięki czemu możemy zająć się również sprzątaniem terenów przynależących do szkół. To wszelkiego rodzaju place, boiska czy wejścia do budynku. Usuwamy z nich chwasty, kosimy trawę oraz pielęgnujemy kwietniki i rabaty. Dysponujemy również sprzętem, który pozwala na szybkie zebranie liści i połamanych gałęzi w sezonie jesiennym. Wykonujemy wiosenne porządki, a także zbieramy śmieci rozrzucone przez wiatr, zwierzęta czy przechodniów.

Profesjonalne akcesoria do sprzątania w szkołach

Dysponujemy profesjonalnym sprzętem, który ułatwia sprzątanie w szkole. To m.in. wózki, pozwalające na łatwe transportowanie drobnych akcesoriów i środków chemicznych pomiędzy pomieszczeniami. Mamy też specjalne odkurzacze odporne na intensywną eksploatację każdego dnia. Możemy korzystać z własnego sprzętu i preparatów czyszczących, jak i tych dostarczonych przez klienta. Ustalamy szczegóły współpracy jeszcze przed realizacją zlecenia, a w razie jakichkolwiek zmian osoba odpowiedzialna za utrzymanie porządku w szkole może skontaktować się z przydzielonym koordynatorem.

Siedziba firmy

PerfectAnn Spółka z o.o.
ul. Bobrowiecka 9
bud. D1 lokal 204
00-728 Warszawa

Biuro

tel.: +48 884 600 320
e-mail: biuro@perfectann.pl

Poniedziałek - Piątek 8:00-17:00
Sobota 9:00-15:00

Dział sprzedaży i obsługi klienta