Pranie wykładzin i dywanów dla firm – Warszawa

Pranie dywanów - PerfectAnn

 

Wykładziny stanowią jeden z najczęściej wybieranych rodzajów nawierzchni. Ich zaletą jest przede wszystkim ochrona podłogi przed zniszczeniami. Skutecznie zatrzymują zabrudzenia, takie jak piasek czy kurz. W związku z tym są niestety narażone na zabrudzenia, takie jak deszcz, błoto, śnieg, zwłaszcza w sezonie jesienno-zimowym. Wymagają regularnego czyszczenia odpowiednimi środkami czystości oraz sprzętem, aby zachować je w odpowiedniej kondycji. Zapewnienie odpowiedniej czystości wykładzin to podstawa w wielu budynkach, gdyż często znajduje się na widoku i nikt nie chce pozwolić sobie na straty wizerunkowe z powodu rzucających się w oczy brudnych wykładzin. Usługę tę często realizujemy np. w ramach sprzątania hoteli.

Utrzymanie wykładzin w czystości wpływa na kreowanie pozytywnego wizerunku firmy i świadczy o jej profesjonalizmie. Pranie wykładzin to skomplikowany proceder. Z tego powodu lepiej powierzyć to zadanie specjalistom.

Oferujemy kompleksowe pranie wykładzin w Warszawie i okolicach. Stosujemy odpowiednie środki czyszczące, a także profesjonalny sprzęt. Gwarantujemy, że efekt prania wykładzin będzie w 100% zadowalający. Nasza oferta pranie wykładzin obejmuje wszystkie dzielnice Warszawy oraz okolice.

Jak przebiega pranie wykładzin w Warszawie?

Wykładziny często są narażone na gromadzenie nie tylko kurzu, lecz także zabrudzeń znajdujących się na butach. W sezonie zimowym jest to m.in. sól drogowa. Z tego powodu profesjonalne pranie wykładzin wymaga zastosowania specjalistycznych środków chemicznych.

Naszą pracę zaczynamy od dokładnego odkurzenia całej powierzchni. Taki zabieg pozwala na skuteczne usunięcie zanieczyszczeń suchych i stałych. Najczęściej jest to kurz, okruchy jedzenia czy piasek. Odkurzenie wykładziny z wykorzystaniem urządzenia o dużej mocy pozwala również unieść włókna przed czyszczeniem.

Kolejnym krokiem jest rozprowadzenie preparatu czyszczącego. Dobieramy odpowiedni środek do parametrów pokrycia podłogi oraz preferencji właściciela budynku. Nasi klienci mogą dostarczyć nam także własną chemię, po ustaleniu tej kwestii z koordynatorem. W trakcie realizacji usługi preparat jest nanoszony na całą powierzchnię metodą na mokro lub na sucho. Po upłynięciu odpowiedniego czasu jest on usuwany z użyciem specjalnych urządzeń ssących. Na koniec wykładzina jest pozostawiana do wyschnięcia – w przypadku metody na mokro.

Nasi pracownicy mogą wyczyścić pokrycie podłogi w kilku pomieszczeniach jednocześnie. Działamy bardzo sprawnie, dzięki czemu budynek jest gotowy na powitanie klientów lub pracowników już w ciągu paru godzin.

Pranie dywanów w Warszawie – my wiemy, jak to robić!

Dywan to jeden z elementów aranżacji wnętrza nie tylko w domu, ale również w biurze, hotelach i innych obiektach. Niezależnie jednak od miejsca, narażony jest na zabrudzenia m.in. sierść zwierząt domowych, wylany napój, odciski butów, kurz, brud, resztki jedzenia. Niestety odkurzenie go nie da satysfakcjonujących efektów i wymaga dokładniejszego czyszczenia.

Dlatego właśnie warto skorzystać z naszej pomocy. Oferujemy profesjonalne i kompleksowe pranie dywanów w Warszawie i okolicach. Wieloletnie doświadczenie, zdobyta wiedza, nowoczesne zaplecze techniczne oraz odpowiednio wyszkolony personel zagwarantują wykonanie usługi na najwyższym poziomie.

Dzięki nam masz pewność, że Twój dywan odzyska dawny blask i będzie wyglądał niemal jak nowy. Nie trać czasu na samodzielne pranie dywanu i powierz to zadanie profesjonalistom. Perfect Ann wie, jak to zrobić!

Dobór preparatów do czyszczenia dywanów i wykładzin

Środki czyszczące do wykładzin i dywanów są dobierane do charakteru danej tkaniny i jej stanu. Stosujemy takie preparaty, które pozwalają na skuteczne pozbycie się nawet bardzo trudnych zanieczyszczeń bez niszczenia powierzchni. Dzięki temu nawet po kilkudziesięciu gruntownych czyszczeniach wykładzina lub dywan wciąż będą prezentować się estetycznie. Bierzemy również pod uwagę wymagania klienta co do używanych środków czyszczących. Niektórym właścicielom budynków zależy np. na tym, by korzystać z preparatów ekologicznych.

Pranie dywanów i wykładzin to nasza specjalność

Profesjonalne pranie dywanów i wykładzin to nasza codzienność. Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i właścicieli biur, firm czy instytucji. Naszym priorytetem jest zadowolenie Klienta i spełnienie jego oczekiwań. W związku z tym dokładamy wszelkich starań, aby czyszczenie dywanów i wykładzin było skuteczne i wykonane na najwyższym poziomie.

Cenimy sobie Twój czas, dlatego realizujemy zlecenia jak najszybciej, zawsze dotrzymując ustalonego terminu. Mamy nowoczesne zaplecze techniczne, sprzęt, a także umiejętność dobierania środków czyszczących do prania dywanów i wykładzin. Przed rozpoczęciem pracy ustalamy zakres naszych działań. W niektórych firmach istnieją bowiem pomieszczenia, do których wstęp jest ograniczony. Klient może wskazać nam dokładny obszar budynku, który mamy posprzątać, a także dostarczyć preferowane środki czystości. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dlatego cena usługi prania dywanów i wykładzin jest wyliczana dopiero po ustaleniu najważniejszych szczegółów.

Pranie dywanów i wykładzin to usługa szyta na miarę. Jesteśmy elastyczni i dostosowujemy się do potrzeb oraz wymogów naszych klientów.

Profesjonalne pranie dywanów pod okiem koordynatorów

Do każdego klienta jest przydzielony koordynator, który zajmuje się rozwiązywaniem potencjalnych problemów czy ustalaniem szczegółów usługi. Pośredniczy on w rozmowach między właścicielem budynku a pracownikami. Dzięki niemu klient może w łatwy sposób skontaktować się z naszą firmą i wskazać dodatkowe uwagi czy ewentualne zmiany w dotychczasowych warunkach współpracy.

Pranie dywanów i wykładzin może być cykliczną usługą realizowaną raz na kilka tygodni lub miesięcy, a także jednorazowym zleceniem. Wykonujemy takie prace nawet w bardzo dużych budynkach, składających się z kilku pięter. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty. Chętnie odpowiemy na ewentualne pytania.

 

Napisz do nas

Nasz konsultant odpowie na wszystkie Twoje pytania. Wypełnij formularz i wyślij wiadomość. Wpisz poprawnie swój adres e-mail, na który chcesz otrzymać odpowiedź. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej, jak to możliwe. Wypełnij wszystkie wymagane pola oznaczone gwiazdką *.


captcha

Perfect Ann - sprzątanie biur


Perfect Ann - sprzątanie mieszkań


Perfect Ann - pranie dywanów

Siedziba firmy

PerfectAnn Spółka z o.o.
ul. Bobrowiecka 9
bud. D1 lokal 204
00-728 Warszawa

Biuro

tel.: +48 884 600 320
e-mail: biuro@perfectann.pl

Poniedziałek - Piątek 8:00-17:00
Sobota 9:00-15:00

Dział sprzedaży i obsługi klienta