Perfect Ann - sprzątanie biur

 

Nasi Klienci mogą liczyć na profesjonalne sprzątanie biur. Zdajemy sobie sprawę, że prowadzenie firmy wiąże się z licznymi obowiązkami, przez co właściciele nie zawsze mają czas na porządki. Przy natłoku spraw do załatwienia, całej biurokracji, utrzymanie porządku w biurach to trudne wyzwanie. A przecież schludne i uporządkowane biuro sprzyja wydajności i zwiększa efektywność pracy. Jeśli nie masz możliwości wygospodarowania czasu na sprzątanie biur, to nasza oferta skierowana jest właśnie do Ciebie i Twojej firmy. Dzięki naszej pomocy będziesz mógł cieszyć się porządkiem w całej przestrzeni biurowej.

Wykonamy podstawowe czynności takie jak wycieranie kurzu czy odkurzanie i mycie podłogi, ale również uporządkujemy dokumenty i wyczyścimy trudno dostępne miejsca. Podejmujemy się także sprzątania pomieszczeń socjalnych, kuchni, a nawet łazienki. Dezynfekujemy przestrzenie i uzupełniamy niezbędne artykuły higieniczne. Ponadto opróżniamy kosze na śmieci i myjemy okna. Możemy również podlać kwiaty. To tylko część naszych obowiązków – dokładne czynności, które wykonujemy w biurze, ustalamy indywidualnie z Klientem.

Co jaki czas należy sprzątać powierzchnie biurowe?

Powierzchnie biurowe powinny być sprzątane regularnie, ponieważ każdego dnia przebywa w nich sporo osób. Nieunikniony jest więc bałagan, który warto usuwać systematycznie. Trudno jednoznacznie określić, jak często należy sprzątać firmę. Zależy to bowiem od kilku czynników, wśród których można wymienić m.in.:

  • wielkość powierzchni,
  • liczbę pomieszczeń,
  • liczbę osób, które na co dzień korzystają z przestrzeni,
  • częstotliwość wizyt klientów,
  • specyfikę działalności firmy.

Na podstawie tych czynników można określić, jak często należy sprzątać daną powierzchnię biurową. Firmy bardzo często korzystają z pomocy ekipy sprzątającej, ponieważ samodzielnie nie są w stanie regularnie sprzątać całej używanej powierzchni.

Napisz do nas

Nasz konsultant odpowie na wszystkie Twoje pytania. Wypełnij formularz i wyślij wiadomość. Wpisz poprawnie swój adres e-mail, na który chcesz otrzymać odpowiedź. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej, jak to możliwe. Wypełnij wszystkie wymagane pola oznaczone gwiazdką *.


captcha

Perfect Ann - sprzątanie biur


Perfect Ann - sprzątanie mieszkań


Perfect Ann - pranie dywanów