Sprzątanie biur – usługi w Warszawie

Perfect Ann - sprzątanie biur

 

Nasi Klienci mogą liczyć na profesjonalne sprzątanie biur. Zdajemy sobie sprawę, że prowadzenie firmy wiąże się z licznymi obowiązkami, przez co właściciele nie zawsze mają czas na porządki. Przy natłoku spraw do załatwienia, całej biurokracji, utrzymanie porządku w biurach to trudne wyzwanie. A przecież schludne i uporządkowane biuro sprzyja wydajności i zwiększa efektywność pracy. Jeśli nie masz możliwości wygospodarowania czasu na sprzątanie biur, to nasza oferta skierowana jest właśnie do Ciebie i Twojej firmy. Dzięki naszej pomocy będziesz mógł cieszyć się porządkiem w całej przestrzeni biurowej.

Wykonamy podstawowe czynności, takie jak wycieranie kurzu czy odkurzanie i mycie podłogi, ale również uporządkujemy dokumenty i wyczyścimy trudno dostępne miejsca. Podejmujemy się także sprzątania pomieszczeń socjalnych, kuchni, a nawet łazienki. Dezynfekujemy przestrzenie i uzupełniamy niezbędne artykuły higieniczne. Ponadto opróżniamy kosze na śmieci i myjemy okna. Możemy również podlać kwiaty. To tylko część naszych obowiązków – dokładne czynności, które wykonujemy w biurze, ustalamy indywidualnie z Klientem.

Oferujemy sprzątanie biur w Warszawie. Pracujemy zarówno w niewielkich pomieszczeniach, jak i w dużych, wielopiętrowych obiektach. Możemy zrealizować pojedynczą usługę lub zająć się cyklicznym sprzątaniem, przez okres kilku miesięcy, a nawet lat.

Co jaki czas należy sprzątać powierzchnie biurowe?

Powierzchnie biurowe powinny być sprzątane regularnie, ponieważ każdego dnia przebywa w nich sporo osób. Nieunikniony jest więc bałagan, który warto usuwać systematycznie. Trudno jednoznacznie określić, jak często należy sprzątać firmę. Zależy to bowiem od kilku czynników, wśród których można wymienić m.in.:

 • wielkość powierzchni,
 • liczbę pomieszczeń,
 • liczbę osób, które na co dzień korzystają z przestrzeni,
 • częstotliwość wizyt klientów,
 • specyfikę działalności firmy.

Na podstawie tych czynników można określić, jak często należy sprzątać daną powierzchnię biurową. Firmy bardzo często korzystają z pomocy ekipy sprzątającej, ponieważ samodzielnie nie są w stanie regularnie sprzątać całej używanej powierzchni.

Dlaczego warto postawić na profesjonalne sprzątanie biur w Warszawie?

Biuro to miejsce, w którym pracownicy spędzają co najmniej 8 godzin dziennie. Przebywanie w brudnym otoczeniu wpływa nie tylko na samopoczucie, lecz także zdrowie. Brak regularnego sprzątania biura prowadzi do pojawienia się roztoczy, które często powodują alergie. Zaniedbana siedziba firmy wpływa również na opinię klientów o przedsiębiorstwie.

W biurach często stosuje się wykładziny, które kumulują różne zanieczyszczenia. Ich skuteczne sprzątnięcie z wykorzystaniem sprzętu używanego w domu jest niezwykle trudne. Do odkurzania rozległych połaci tkanin tego typu konieczne jest zastosowanie specjalnych odkurzaczy i dodatkowych środków czystości. Oferujemy profesjonalne sprzątanie biur o dowolnej powierzchni. Dysponujemy sprzętem, dzięki któremu możemy skutecznie czyścić powierzchnie pojawiające się w biurowcach – wykładziny, okna, meble czy sprzęt elektroniczny.

Postawienie na usługi profesjonalistów pozwala zadbać o czystość w biurze na co dzień. Przez budynki tego typu przewija się wiele osób, dlatego pobieżne sprzątanie często jest niezbędne niemal każdego dnia. Raz na jakiś czas konieczne jest także przeprowadzenie gruntownych porządków. Nasi specjaliści wiedzą, jakich preparatów użyć, by pozbyć się zanieczyszczeń z konkretnych powierzchni. Zatrudniamy wiele osób, dzięki czemu możemy zająć się sprzątaniem budynków firmowych o dużym metrażu – także tych kilkupiętrowych.

Co obejmuje sprzątanie firm?

Zakres naszych usług jest dobierany indywidualnie do potrzeb danego klienta. Na początku współpracy ustalamy, jakie pomieszczenia mają podlegać sprzątaniu. Zdarza się bowiem, że pracownicy zewnętrznych firm sprzątających nie mogą mieć dostępu do niektórych pokojów w siedzibach firm. Wybrane pomieszczenia wymagają natomiast zachowania szczególnych względów bezpieczeństwa – mowa tu np. o serwerowni.

W budynkach zajmowanych przez firmy często znajdują się też części wspólne, jak korytarze, klatki schodowe czy tarasy. Ustalamy, kto ma zająć się utrzymaniem czystości w tych przestrzeniach. Dobieramy usługi porządkowe do potrzeb klienta, charakterystyki budynku i budżetu.

Najczęściej sprzątanie firm obejmuje takie czynności, jak:

 • odkurzanie i zamiatanie podłóg,
 • czyszczenie powierzchni biurka – trzeba jednak pamiętać, że to pracownik powinien poukładać przedmioty na meblu. Osoba odpowiedzialna za sprzątanie nie może bowiem przekładać lub wyrzucać rzeczy należących do pracowników,
 • sprzątanie sanitariatów,
 • wycieranie powierzchni mebli,
 • mycie okien,
 • mycie luster i przeszkleń,
 • mycie dozowników na mydło,
 • uzupełnianie środków higienicznych,
 • wycieranie foteli,
 • mycie listew przypodłogowych, grzejników i oświetlenia,
 • mycie balustrady schodów,

mycie powierzchni pokrytych kafelkami.

Sprzątanie powierzchni biurowych może obejmować także dodatkowe usługi. Mowa tu np. o obsłudze terenów zielonych czy praniu wykładziny dywanowej lub tapicerki meblowej. Zdarza się, że na terenie biura odbywają się różnego rodzaju eventy. Nasza firma może zająć się profesjonalnym sprzątaniem po takich wydarzeniach.

Napisz do nas

Nasz konsultant odpowie na wszystkie Twoje pytania. Wypełnij formularz i wyślij wiadomość. Wpisz poprawnie swój adres e-mail, na który chcesz otrzymać odpowiedź. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej, jak to możliwe. Wypełnij wszystkie wymagane pola oznaczone gwiazdką *.


captcha

Perfect Ann - sprzątanie biur


Perfect Ann - sprzątanie mieszkań


Perfect Ann - pranie dywanów

Siedziba firmy

PerfectAnn Spółka z o.o.
ul. Bobrowiecka 9
bud. D1 lokal 204
00-728 Warszawa

Biuro

tel.: +48 884 600 320
e-mail: biuro@perfectann.pl

Poniedziałek - Piątek 8:00-17:00
Sobota 9:00-15:00

Dział sprzedaży i obsługi klienta