Sprzątanie domów – usługi dla klientów indywidualnych w Warszawie

Sprzątanie mieszkań, prywatnych posesji, ogrodów

Wykorzystaj swój cenny czas na inne zadania niż sprzątanie. PerfectAnn zrobi to za Ciebie. Nasza oferta prywatna to idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią czas i porządek.

Sprzątanie domów to usługa, którą możemy realizować zarówno w ramach cyklicznej współpracy, jak i jednorazowo. Zajmujemy się m.in. pomocą w czyszczeniu budynku po pracach budowlanych i remontowych, a także większych imprezach. Wykonujemy też bieżące czynności porządkowe, jak odkurzanie, wycieranie kurzu czy mycie powierzchni. Na specjalne życzenie klienta możemy podjąć się również bardziej skomplikowanych działań, jak czyszczenie tapicerki, wykładzin czy mycie okien.

Świadczymy kompleksowe usługi. Możemy zająć się sprzątaniem ogrodu czy wejścia do budynku. Zamieciemy podjazd oraz przydomowy parking. W razie potrzeby możemy zająć się także wyczyszczeniem garażu, piwnicy, tarasu czy balkonu. Przed rozpoczęciem prac konsultujemy z klientem, jakie pomieszczenia mają zostać objęte naszym działaniem.

Zajmujemy się sprzątaniem domów w Warszawie i najbliższych okolicach stolicy. Dojeżdżamy do budynku klienta wraz z profesjonalnym sprzętem, akcesoriami i środkami czystości. Na specjalne życzenie możemy korzystać również z produktów dostarczonych przez zleceniodawcę. Wszelkie szczegóły ustalamy indywidualnie z właścicielem nieruchomości.

Ile kosztuje sprzątanie domu przez naszą firmę?

Oferujemy szeroki zakres usług. Dobieramy realizowane czynności indywidualnie do potrzeb właściciela budynku i specyfiki samego obiektu. Ogromne znaczenie ma metraż oraz stopień zabrudzenia.

Cenę usługi sprzątania domy wyliczamy indywidualnie, po zapoznaniu się z potrzebami właściciela budynku oraz najważniejszymi parametrami nieruchomości. Informację o przewidywanym koszcie naszych prac udostępniamy na samym początku, jeszcze przed realizacją zlecenia. Dzięki temu klient może przygotować się do współpracy i podjąć ostateczną decyzję na temat zakresu planowanych działań. Zdarza się, że cena usług za każdym razem jest inna. Wszystko zależy m.in. od wybranego pakietu i ewentualnych dodatkowych prac sezonowych.

Aby poznać przybliżoną cenę naszych usług, wystarczy skontaktować się z firmą PerfectAnn. Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania i zaproponujemy najlepsze rozwiązania do Twojego domu. Przydzielimy Ci koordynatora, który będzie nadzorować działania naszych pracowników, a w razie jakichkolwiek komplikacji zaproponuje najlepsze możliwe rozwiązanie.

Dlaczego warto skorzystać z usługi sprzątania domów przez PerfectAnn?

Korzystanie z usług profesjonalnych firm ma wiele zalet. Działamy w taki sposób, by sprostać wymaganiom naszych klientów. Odciążamy ich z konieczności samodzielnego sprzątania nieruchomości, gwarantując terminowość i szybkość wykonania zlecenia.

Korzyści płynące ze współpracy z PerfectAnn to:

  • indywiduala oferta,
  • gwarancja zrealizowanej usługi,
  • serwis dzienny i nocny,
  • brak problemów z absencją personelu sprzątającego,
  • elastyczne godziny pracy,
  • zapewnienie ciągłości dostaw środków higienicznych (mydło, ręczniki, papier toaletowy) oraz ich bieżące uzupełnianie,
  • wysoka kultura osobista serwisu sprzątającego,
  • stały nadzór opiekuna klienta.
Sprzątanie domów przez profesjonalistów to sposób na oszczędność czasu. Nasi pracownicy mogą działać w kilku pomieszczeniach jednocześnie, co jest korzystnym rozwiązaniem w przypadku dużych budynków i pilnych zleceń. Pracujemy w taki sposób, by nie przeszkadzać domownikom w ich codziennych zadaniach.

Masz pytania? Zadzwoń do nas!

Siedziba firmy

PerfectAnn Spółka z o.o.
ul. Bobrowiecka 9
bud. D1 lokal 204
00-728 Warszawa

Biuro

tel.: +48 884 600 320
e-mail: biuro@perfectann.pl

Poniedziałek - Piątek 8:00-17:00
Sobota 9:00-15:00

Dział sprzedaży i obsługi klienta