Usługi porządkowe dostępne w Warszawie

Zapewniamy kompleksowe usługi porządkowe w Warszawie. Ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i firm. Zajmujemy się nie tylko sprzątaniem domów, mieszkań, obiektów użyteczności publicznej czy ogrodów, ale również dodatkowymi usługami sprzątającymi. Obejmują one m.in. sprzątanie po remoncie, z którego warto skorzystać po zakończeniu różnych prac budowlanych lub remontowych. Specjalizujemy się w czyszczeniu powierzchni z kurzu, pyłu i innych zabrudzeń, a także w wykonywaniu prac porządkowych. Oprócz tego pierzemy dywany i wykładziny.

Przeprowadzamy również dezynfekcję różnych pomieszczeń. Jedną z metod stanowi ozonowanie, które cieszy się dużym zainteresowaniem wśród naszych Klientów. Ten sposób odkażania mieszkań czy domów jest w pełni bezpieczny dla zdrowia. Usuwa z pomieszczenia wszelkie mikroorganizmy, grzyby oraz pleśń. Jeśli chcesz skorzystać z naszych usług porządkowych, zapraszamy do kontaktu. Pracownicy odpowiedzą na wszystkie pytania, dzięki czemu jeszcze lepiej poznasz proponowane przez nas usługi.

Usługi porządkowe dla przedsiębiorców

Nasza oferta obejmuje m.in. usługi porządkowe dla przedsiębiorców. Działamy w budynku o wielu przeznaczeniach. To obiekty mieszkalne, przemysłowe, handlowe, użyteczności publicznej czy oświatowej. Sprzątamy hotele, hostele, pensjonaty, sklepy, biura czy szkoły. To duże obiekty, które wymagają nie tylko zastosowania profesjonalnego sprzętu, lecz także pracy co najmniej kilku osób w tym samym czasie.

Podejmujemy stałą współpracę z przedsiębiorcami. Nasi klienci mogą kontaktować się z koordynatorem, zgłaszając mu wszelkie uwagi i chęć zmian harmonogramu zleconych prac. Dysponujemy grupą interwencyjną, dzięki czemu możemy zagwarantować terminowe pojawienie się odpowiedniej liczby pracowników na terenie budynku. Niektóre czynności wykonujemy codziennie lub raz na kilka dni, a inne jedynie co parę miesięcy.

Działamy nawet w bardzo dużych, wielopiętrowych budynkach. W takich miejscach konieczne jest postawienie na co najmniej kilku pracowników, działających w różnych pomieszczeniach w tym samym czasie. Zapewniamy odpowiednią liczbę osób i wyposażamy je w profesjonalny sprzęt. To m.in. odkurzacze przemysłowe, które nie niszczą się pod wpływem codziennej, wielogodzinnej eksploatacji, pozwalając na usuwanie także zabrudzeń powstałych w wyniku remontu i prac budowlanych.

Usługi dopasowane do Twoich potrzeb

Nasza firma oferuje bardzo szeroki zakres usług. Przed rozpoczęciem współpracy przedstawiamy szczegóły naszych prac klientowi i wspólnie wybieramy te czynności, które będą niezbędne w danym obiekcie. Wśród podstawowych działań wykonywanych przez pracowników PerfectAnn to:

 • mycie podłóg i powierzchni,
 • odkurzanie i ścieranie kurzu,
 • uzupełnianie środków higienicznych w łazienkach,
 • mycie sanitariatów.

Na specjalne życzenie możemy zająć się również czyszczeniem monitorów, komputerów i innych urządzeń elektronicznych w biurach oraz pielęgnacji zieleni. Raz na jakiś czas myjemy okna i pierzemy wykładziny oraz tapicerki. Nasi klienci mogą samodzielnie zdecydować o częstotliwości wykonywanych prac lub skorzystać z danej usługi jednorazowo. Często sprzątamy po imprezach okolicznościowych czy wydarzeniach firmowych, które odbywają się raz na kilka miesięcy.

Ewentualne zamiany w harmonogramie czy zakresie naszych prac można wprowadzić w dowolnym momencie. Wystarczy jedynie skontaktować się z przydzielonym koordynatorem. Dysponujemy dużą liczbą pracowników, dlatego możemy zająć się także nagłymi, bardziej rozległymi pracami wymagającymi zorganizowania większej ekipy. Jesteśmy elastyczni, dopasowując się do potrzeb danego klienta.

Profesjonalne usługi porządkowe

Usługi porządkowe świadczone przez naszą firmę to gwarancja dokładności i profesjonalnego podejścia. Mamy dostęp do najlepszych preparatów chemicznych na rynku, a nasi pracownicy potrafią dobrać je do charakterystyki czyszczonej powierzchni. Dysponujemy również sprzętem, który jest znacznie skuteczniejszy i wydajniejszy niż urządzenia wykorzystywane w większości gospodarstw domowych. Przekłada się to bezpośrednio na szybkość realizacji zleconych prac.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Zachęcamy do kontaktu.

Korzyści płynące ze współpracy z PerfectAnn:

 • indywiduala oferta
 • gwarancja zrealizowanej usługi
 • serwis dzienny i nocny
 • brak problemów z absencją personelu sprzątającego
 • elastyczne godziny pracy
 • zapewnienie ciągłości dostaw środków higienicznych (mydło, ręczniki, papier toaletowy) oraz ich bieżące uzupełnianie
 • wysoka kultura osobista serwisu sprzątającego
 • stały nadzór opiekuna klienta

Masz pytania? Zadzwoń do nas!

Siedziba firmy

PerfectAnn Spółka z o.o.
ul. Bobrowiecka 9
bud. D1 lokal 204
00-728 Warszawa

Biuro

tel.: +48 884 600 320
e-mail: biuro@perfectann.pl

Poniedziałek - Piątek 8:00-17:00
Sobota 9:00-15:00

Dział sprzedaży i obsługi klienta