Sprzątanie hoteli – usługi w Warszawie

Hotele są obiektami odwiedzanymi przez wiele osób w stosunkowo krótkim czasie. Czyszczenie takich przestrzeni bywa czasochłonne i wymaga zastosowania profesjonalnego sprzętu. W skład naszej oferty wchodzi sprzątanie hoteli w Warszawie i okolicach. Zajmujemy się porządkowaniem pokojów po pobycie gości, a także czyszczeniem przestrzeni ogólnodostępnych, jak recepcja, restauracja hotelowa czy zewnętrzne toalety. Dbamy o to, by osoby odwiedzające dany obiekt czuły się w nim komfortowo i mogły korzystać z czystych przestrzeni w trakcie swojego urlopu.

Co obejmuje usługa sprzątania obiektów hotelowych?

Dopasowujemy dokładny zakres naszych usług do indywidualnych potrzeb danego klienta. Wspólnie ustalamy częstotliwość poszczególnych prac i termin ich realizacji. Zajmujemy się m.in. porządkowaniem pokojów po pobycie gości. W zakres naszych usług wchodzi:

  • odkurzanie podłóg, w tym również wykładzin,
  • wycieranie kurzu z powierzchni mebli,
  • zmiana pościeli,
  • sprzątanie łazienek,
  • uzupełnianie środków higienicznych,
  • mycie okien,
  • dezynfekowanie klamek, telefonów i sanitariatów,
  • pranie wykładzin,
  • mycie luster i przeszkleń w drzwiach.

Dbamy o to, by pomieszczenie było gotowe na przyjęcie kolejnych gości w ciągu zaledwie kilku godzin od wymeldowania poprzednich klientów. Trzeba bowiem pamiętać, że niekiedy czas na sprzątnięcie pokoju w hotelu jest bardzo ograniczony. Zatrudniamy wielu pracowników, dzięki czemu możemy zapewnić odpowiednią liczbę osób w zależności od stopnia skomplikowania zlecenia. Dysponujemy również ekipą do zadań specjalnych, która jest gotowa do pracy w kryzysowych sytuacjach.

Sprzątamy nie tylko pokoje hotelowe. Zajmujemy się również czyszczeniem recepcji, włącznie z meblami, także tymi tapicerowanymi. Czyścimy tkaniny, by zapewnić komfort odpoczywającym na nich gościom. Myjemy ogólnodostępne łazienki, a także stoliki w mini barach i restauracjach hotelowych. Możemy zająć się również sprzątaniem pomieszczeń gastronomicznych, stosując preparaty dopuszczone do kontaktu z żywnością.

Usługi dopasowane do Twoich potrzeb

Dobieramy dokładny zakres usług do potrzeb danego klienta. Wspólnie ustalamy harmonogram konkretnych prac. Trzeba bowiem wiedzieć, że wycieranie powierzchni czy odkurzanie wchodzi w skład standardowych czynności, które realizuje się codziennie, ale istnieją również liczne usługi dodatkowe. Wśród nich warto wyróżnić mycie okien, pielęgnację przestrzeni poza budynkiem czy pranie większych zabrudzeń na wykładzinach.
Zapraszamy do kontaktu – ustalimy szczegóły prac. Przydzielimy Ci koordynatora, który zajmie

Siedziba firmy

PerfectAnn Spółka z o.o.
ul. Bobrowiecka 9
bud. D1 lokal 204
00-728 Warszawa

Biuro

tel.: +48 884 600 320
e-mail: biuro@perfectann.pl

Poniedziałek - Piątek 8:00-17:00
Sobota 9:00-15:00

Dział sprzedaży i obsługi klienta