Sprzątanie obiektów specjalistycznych

Szpitale przychodnie - sprzątanie

Oferujemy sprzątanie obiektów specjalistycznych. Jesteśmy w stanie podjąć się czyszczenia każdego pomieszczenia. Zapewniamy nie tylko kompleksowe sprzątanie różnych obiektów, ale również ich dezynfekcję. Podczas wykonywania usługi stosujemy się do zaleceń Sanepidu oraz zasad BHP. Wszyscy pracownicy naszej firmy mają szkolenie z zakresu higieny w placówkach medycznych, dlatego możemy podejmować się sprzątania szpitali czy przychodni. Podczas czyszczenia obiektów specjalistycznych stosujemy wyłącznie środki czyszczące, które mają niezbędne atesty. Decydując się na współpracę z nami, możesz liczyć nie tylko na skuteczność i dokładność, ale również bezpieczeństwo. Oprócz obiektów medycznych sprzątamy m.in. salony fryzjerskie oraz kosmetyczne.

Sprzątanie placówek medycznych

Nasza oferta obejmuje sprzątanie placówek medycznych. Zdajemy sobie sprawę, że są to obiekty wymagające szczególnej opieki. Każdego dnia pojawiają się tam bowiem zarówno osoby zdrowe, jak i chore. Wszyscy muszą mieć zapewnione bezpieczeństwo, dlatego tak ważne jest systematyczne oraz bardzo dokładne czyszczenie tych miejsc. Sprzątamy szpitale oraz przychodnie z zachowaniem wszelkich zasad higieny i BHP. Zwracamy uwagę nawet na najdrobniejsze detale, dzięki czemu powierzone nam powierzchnie są nie tylko czyste, ale także pozbawione wszelkich wirusów, bakterii czy alergenów.

Czyścimy nie tylko stanowiska, na których przyjmowani są pacjenci, lecz także zajmujemy się sprzątaniem sanitariatów w placówkach służby zdrowia czy poczekalni. Uzupełniamy środki higieniczne, a na specjalne życzenie klienta myjemy okna czy porządkujemy przestrzeń przed budynkiem. Oferujemy profesjonalne sprzątanie obiektów zarówno medycznych, jak i usługowych. Dobieramy usługi do przeznaczenia danego budynku. Działamy na terenie Warszawy i w najbliższych okolicach stolicy.

Sprzątanie gabinetów kosmetycznych i salonów fryzjerskich

Podobne zasady panują także w gabinetach kosmetycznych, jednak są one znacznie mniej restrykcyjne. W takich miejscach również wykonuje się zabiegi, które niekiedy prowadzą do przerwania ciągłości skóry. Kontakt z płynami ustrojowymi klientów może doprowadzić do zarażenia się poważnymi chorobami, dlatego powierzchnie w gabinetach kosmetycznych powinny być regularnie dezynfekowane. Zajmujemy się czyszczeniem mebli używanych w takich salonach, podłóg, a także stanowisk do sterylizacji. Nasi pracownicy działają zgodnie z przyjętymi zasadami bezpieczeństwa.

Kierujemy ofertę również do właścicieli salonów fryzjerskich. W takich miejscach pojawiają się nieco inne zabrudzenia – to m.in. włosy, niekiedy bardzo trudne do usunięcia z wykorzystaniem standardowego odkurzacza. Korzystamy z profesjonalnego sprzętu, który cechuje się większą wydajnością niż modele wykorzystywane w gospodarstwach domowych. Używamy również specjalistycznej chemii, pozwalającej na pozbycie się niektórych zabrudzeń po preparatach fryzjerskich, np. farbach do koloryzacji włosów.

Napisz do nas

Nasz konsultant odpowie na wszystkie Twoje pytania. Wypełnij formularz i wyślij wiadomość. Wpisz poprawnie swój adres e-mail, na który chcesz otrzymać odpowiedź. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej, jak to możliwe. Wypełnij wszystkie wymagane pola oznaczone gwiazdką *.


captcha

Perfect Ann - sprzątanie biur


Perfect Ann - sprzątanie mieszkań


Perfect Ann - pranie dywanów

Siedziba firmy

PerfectAnn Spółka z o.o.
ul. Bobrowiecka 9
bud. D1 lokal 204
00-728 Warszawa

Biuro

tel.: +48 884 600 320
e-mail: biuro@perfectann.pl

Poniedziałek - Piątek 8:00-17:00
Sobota 9:00-15:00

Dział sprzedaży i obsługi klienta