Szpitale przychodnie - sprzątanie

Sprzątanie obiektów specjalistycznych jak najbardziej wchodzi w zakres naszych usług. Jesteśmy w stanie podjąć się czyszczenia każdego pomieszczenia, więc jeśli chcesz nawiązać z nami współpracę, zapraszamy do kontaktu. Zapewniamy nie tylko kompleksowe sprzątanie różnych obiektów, ale również ich dezynfekcję. Podczas wykonywania usługi stosujemy się do zaleceń sanepidu oraz zasad BHP. Wszyscy pracownicy naszej firmy mają szkolenie z zakresu higieny w placówkach medycznych, dlatego możemy podejmować się sprzątania szpitali czy przychodni. Podczas czyszczenia obiektów specjalistycznych stosujemy wyłącznie środki czyszczące, które posiadają niezbędne atesty. Decydując się na współpracę z nami, możesz liczyć nie tylko na skuteczność i dokładność, ale również bezpieczeństwo. Oprócz obiektów medycznych sprzątamy m.in. salony fryzjerskie oraz kosmetyczne.

Sprzątanie szpitali i przychodni

Nasza oferta obejmuje sprzątanie szpitali i przychodni. Zdajemy sobie sprawę, że są to obiekty wymagające szczególnej opieki. Każdego dnia pojawiają się tam bowiem zarówno osoby zdrowe, jak i chore. Wszyscy muszą mieć zapewnione bezpieczeństwo, dlatego tak ważne jest systematyczne oraz bardzo dokładne czyszczenie tych miejsc. Szpitale oraz przychodnie sprzątamy z zachowaniem wszelkich zasad higieny i BHP. Zwracamy uwagę nawet na najdrobniejsze detale, dzięki czemu powierzone nam powierzchnie są nie tylko czyste, ale także pozbawione wszelkich wirusów, bakterii czy alergenów.

Napisz do nas

Nasz konsultant odpowie na wszystkie Twoje pytania. Wypełnij formularz i wyślij wiadomość. Wpisz poprawnie swój adres e-mail, na który chcesz otrzymać odpowiedź. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej, jak to możliwe. Wypełnij wszystkie wymagane pola oznaczone gwiazdką *.


captcha

Perfect Ann - sprzątanie biur


Perfect Ann - sprzątanie mieszkań


Perfect Ann - pranie dywanów