Ozonowanie mieszkania

Ozonowanie - PerfectAnn


W ofercie naszej firmy znajdziesz usługę nazwaną ozonowanie mieszkania. Jest to skuteczna metoda dezynfekcji powietrza oraz przedmiotów. Jej największą zaletę stanowi to, że okazuje się bezpieczna dla mieszkańców. Należy jednak pamiętać, że podczas wykonywania tej usługi w lokalu nie powinni przebywać ludzie czy zwierzęta. Ozonowanie polega na dezynfekcji mieszkania za pomocą ozonu, który wykazuje silne właściwości utleniające. Dzięki temu, że wchodzi on w reakcję z zanieczyszczeniami, szybko i skutecznie je usuwa. Po ok. 30 minutach od wykonania ozonowania w pomieszczeniu ulatnia się gaz, pozostawiający po sobie świeże powietrze. Ozon oczyszcza nie tylko widoczne powierzchnie, ale trafia również do trudno dostępnych miejsc jak np. tapicerki mebli, pościel czy ściany.

W jakim celu wykonuje się ozonowanie pomieszczeń?

Ozonowanie pomieszczeń wykonuje się przede wszystkim w celu usunięcia bakterii, wirusów, grzybów, pleśni czy innych zanieczyszczeń. Ta metoda szybko i skutecznie radzi sobie z alergenami i innymi drobnoustrojami, które mogą znajdować się w mieszkaniu. Dezynfekcja prowadzi do zlikwidowania zarazków chorobotwórczych, a także poprawienia jakości powietrza w pomieszczeniu. Zabieg ten warto wykonywać regularnie, aby cieszyć się jego efektami. Pamiętaj jednak, żeby nie robić tego samodzielnie, ponieważ ozonowanie mieszkania mogą wykonywać wyłącznie przeszkolone do tego osoby.

Czyste powietrze ma duży wpływ na zdrowie i samopoczucie osób przebywających w danym pomieszczeniu. Ozonowanie mieszkania czy innego obiektu stosuje się również w celu usunięcia nieprzyjemnych zapachów pochodzących np. z odchodów zwierzęcych czy papierosów. Usługa jest polecana także po sprzątaniu poremontowym, ponieważ pomaga zlikwidować toksyczne zapachy m.in. farb czy zapraw. Niektórzy Klienci decydują się na wykonanie dezynfekcji ozonem po przeprowadzce do nowego domu lub mieszkania, by oczyścić powietrze po poprzednich lokatorach.

Napisz do nas

Nasz konsultant odpowie na wszystkie Twoje pytania. Wypełnij formularz i wyślij wiadomość. Wpisz poprawnie swój adres e-mail, na który chcesz otrzymać odpowiedź. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej, jak to możliwe. Wypełnij wszystkie wymagane pola oznaczone gwiazdką *.


captcha

Perfect Ann - sprzątanie biur


Perfect Ann - sprzątanie mieszkań


Perfect Ann - pranie dywanów

Siedziba firmy

PerfectAnn Spółka z o.o.
ul. Bobrowiecka 9
bud. D1 lokal 204
00-728 Warszawa

Biuro

tel.: +48 884 600 320
e-mail: biuro@perfectann.pl

Poniedziałek - Piątek 8:00-17:00
Sobota 9:00-15:00

Dział sprzedaży i obsługi klienta