Sprzątanie mieszkań - Perfect Ann

Naszą ofertę kierujemy również do osób prywatnych. Zapewniamy dokładne sprzątanie domów. Dzięki tej usłudze nie musisz się martwić o bałagan na co dzień. Możemy nawiązać regularną współpracę, co sprawi, że Twój dom zawsze będzie czysty i gotowy na przybycie gości. Jeśli nie potrzebujesz systematycznej usługi czyszczenia, oferujemy naszą pomoc w sprzątaniu przed lub po różnych imprezach. Mamy duże doświadczenie w tym zakresie, w związku z czym sprawnie posprzątamy wszystkie pomieszczenia znajdujące się w domu. Podejmujemy się również utrzymania porządku na zewnątrz, co jest bardzo korzystne przede wszystkim dla osób mających duże ogrody. Ponadto oferujemy sprzątanie domów również po gruntownych remontach. Sprzątanie po remoncie lub budowie pozwala dokładnie usunąć brud oraz kurz pozostawiony po pracach. Gwarantujemy, że zajmiemy się wszystkim.

Sprzątanie mieszkań

Nasza oferta obejmuje także sprzątanie mieszkań. Podejmujemy się czyszczenia wszystkich obiektów niezależnie od ich przeznaczenia oraz otoczenia. Utrzymujemy porządek zarówno w domach jednorodzinnych, jak i mieszkaniach znajdujących się w bloku.

Zapewniamy profesjonalne sprzątanie mieszkań, które obejmuje podstawowe czynności takie jak:

  • czyszczenie podłóg,
  • pranie dywanów i wykładzin,
  • wycieranie kurzu,
  • mycie drzwi zewnętrznych i wewnętrznych,
  • mycie okien,
  • czyszczenie parapetów.

Oprócz podstawowych czynności zajmujemy się czyszczeniem drobnych przedmiotów np. włączników, klamek czy gniazdek. Zakres naszej pracy zależy od indywidualnych ustaleń. Kompleksowe sprzątanie mieszkań obejmuje utrzymanie porządku we wszystkich pomieszczeniach. Skupiamy się przede wszystkim na salonie, jadalni, sypialni, kuchni i łazience, ale zajmujemy się sprzątaniem również innych pokojów, korytarza czy spiżarni.

Napisz do nas

Nasz konsultant odpowie na wszystkie Twoje pytania. Wypełnij formularz i wyślij wiadomość. Wpisz poprawnie swój adres e-mail, na który chcesz otrzymać odpowiedź. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej, jak to możliwe. Wypełnij wszystkie wymagane pola oznaczone gwiazdką *.


captcha

Perfect Ann - sprzątanie biur


Perfect Ann - sprzątanie mieszkań


Perfect Ann - pranie dywanów