Sprzątanie mieszkań w Warszawie

Sprzątanie mieszkań - Perfect Ann

 

Naszą ofertę kierujemy również do osób prywatnych. Zapewniamy dokładne sprzątanie mieszkań w Warszawie. Dzięki tej usłudze nie musisz się martwić o bałagan na co dzień. Możemy nawiązać regularną współpracę, co sprawi, że Twój dom zawsze będzie czysty i gotowy na przybycie gości. Jeśli nie potrzebujesz systematycznej usługi czyszczenia, oferujemy naszą pomoc w sprzątaniu przed lub po różnych imprezach. Mamy duże doświadczenie w tym zakresie, w związku z czym sprawnie posprzątamy wszystkie pomieszczenia znajdujące się w domu. Podejmujemy się również utrzymania porządku na zewnątrz. To świetny wybór dla właścicieli domów jednorodzinnych i mieszkań zlokalizowanych na parterze, do których często przylegają niewielkie ogródki.

Ponadto oferujemy czyszczenie domów i mieszkań również po gruntownych przebudowach. Sprzątanie po remoncie lub budowie pozwala dokładnie usunąć brud oraz kurz pozostawiony po pracach. Dysponujemy sprzętem, który umożliwia skuteczne pozbycie się trudnych zanieczyszczeń budowlanych. To m.in. odkurzacze przemysłowe, nieniszczące się pod wpływem zasysania dużych ilości pyłu i pozostałości po tynkach lub farbach.

Kierujemy nasze usługi do mieszkańców Warszawy. Dojeżdżamy na miejsce realizacji zlecenia wraz z niezbędnymi środkami czystości, akcesoriami i większym sprzętem. Przed rozpoczęciem prac dokładnie konsultujemy wszystkie szczegóły z klientem.

Kompleksowe sprzątanie mieszkań w Warszawie

Podejmujemy się czyszczenia wszystkich obiektów niezależnie od ich przeznaczenia oraz otoczenia. Utrzymujemy porządek zarówno w domach jednorodzinnych, jak i mieszkaniach znajdujących się w bloku.

Zapewniamy kompleksowe sprzątanie mieszkań, które obejmuje podstawowe czynności takie jak:

  • czyszczenie podłóg,
  • pranie dywanów i wykładzin,
  • wycieranie kurzu,
  • mycie drzwi zewnętrznych i wewnętrznych,
  • mycie okien,
  • czyszczenie parapetów.

Oprócz podstawowych czynności zajmujemy się czyszczeniem drobnych przedmiotów np. włączników, klamek czy gniazdek. Zakres naszej pracy zależy od indywidualnych ustaleń. Kompleksowe sprzątanie mieszkań obejmuje utrzymanie porządku we wszystkich pomieszczeniach. Skupiamy się przede wszystkim na salonie, jadalni, sypialni, kuchni i łazience, ale zajmujemy się sprzątaniem również innych pokojów, korytarza czy spiżarni. W niektórych budynkach zajmujemy się także czyszczeniem przestrzeni wspólnych i balkonów. Wszystko zależy od formy prawnej konkretnych pomieszczeń i wymagań naszego klienta.

Stała współpraca w zakresie sprzątania mieszkań

Oferujemy profesjonalne sprzątanie mieszkań zarówno osobom, które potrzebują naszej pomocy tylko raz, jak i tym, które chcą na bieżąco korzystać z usług profesjonalistów. Wspólnie tworzymy odpowiedni harmonogram prac. Warto bowiem pamiętać, że niektóre czynności wykonuje się częściej niż inne. Możemy zająć się regularnym wycieraniem kurzu i odkurzaniem, a także sezonowym myciem okien. Stosujemy własne, profesjonalne środki chemiczne lub te dostarczone przez klienta, w zależności od Twoich preferencji.

Cykliczna współpraca z naszą firmą pozwala odciążyć właściciela domu lub mieszkania z konieczności samodzielnego dbania o porządek. To dobre rozwiązanie dla osób, które nie mają czasu, by zająć się takimi kwestiami. Nasze usługi są strzałem w dziesiątkę w przypadku większych obiektów zamieszkiwanych przez co najmniej kilka osób.

Profesjonalne sprzątanie mieszkań to dobre rozwiązanie zarówno w przypadku cyklicznej współpracy, jak i jednorazowych zleceń. Możemy podjąć się np. gruntownego wyczyszczenia lokalu przed przeprowadzką czy po remoncie. Zajmujemy się czyszczeniem obiektów mieszkalnych także po imprezach i wydarzeniach rodzinnych, jak np. wesela lub komunie. Działamy w taki sposób, by nie uszkodzić delikatnych powierzchni ścian, drewnianych mebli i tkanin. Nasi pracownicy mogą zająć się zarówno pobieżnym sprzątaniem, jak i gruntownym myciem tapicerek.

Zapraszamy do kontaktu. Ustalimy zakres prac i wyliczymy cenę zlecenia. Konieczne jest podanie nam takich informacji, jak metraż pomieszczenia, liczba kondygnacji budynku, własne wymagania i stopień zabrudzenia obiektu. Nasi specjaliści dopytają o dodatkowe kwestie, dzięki czemu stworzymy odpowiedni harmonogram prac i określimy przybliżony czas trwania usługi.

Napisz do nas

Nasz konsultant odpowie na wszystkie Twoje pytania. Wypełnij formularz i wyślij wiadomość. Wpisz poprawnie swój adres e-mail, na który chcesz otrzymać odpowiedź. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej, jak to możliwe. Wypełnij wszystkie wymagane pola oznaczone gwiazdką *.


captcha

Perfect Ann - sprzątanie biur


Perfect Ann - sprzątanie mieszkań


Perfect Ann - pranie dywanów

Siedziba firmy

PerfectAnn Spółka z o.o.
ul. Bobrowiecka 9
bud. D1 lokal 204
00-728 Warszawa

Biuro

tel.: +48 884 600 320
e-mail: biuro@perfectann.pl

Poniedziałek - Piątek 8:00-17:00
Sobota 9:00-15:00

Dział sprzedaży i obsługi klienta