Oferta dla Inwestorów i Developerów

Dezynfekcja parowa to ważny element naszej oferty, z którego korzystają zarówno osoby prywatne, jak i firmy. Najczęściej jednak na tę usługę decydują się przedsiębiorcy potrzebujący dokładnego wyczyszczenia różnych obiektów. Ta metoda polega na czyszczeniu parą i nie jest to wcale nowa technologia – jest ona znana już od wielu lat, ale cały czas rośnie zainteresowanie nią. Klienci doceniają dezynfekcję parową ze względu na skuteczne usuwanie różnych zanieczyszczeń. Charakteryzuje się ona wysoką temperaturą, małą wilgotnością, niskim ciśnieniem oraz niewielkim użyciem środków chemicznych. Dzięki temu możliwe jest szybkie i dokładne usunięcie brudu, a nawet wirusów czy bakterii. Sucha para radzi sobie także z likwidowaniem grzybów, drożdży, roztoczy oraz alergenów. Oferowana przez nas technologia dezynfekcji parowej obejmuje bezpłatne badanie przed i po wykonaniu usługi.

Zalety dezynfekcji parowej

Dezynfekcja parowa ma liczne zalety – ze względu na nie jest to tak popularna usługa. Przede wszystkim możliwe jest jej wykonywanie bez konieczności wyłączania linii produkcyjnych oraz zabezpieczania powierzchni. Dzięki temu podczas czyszczenia obiektu nie trzeba przerywać pracy, co jest zawsze bardzo ważne dla zamawiającego. Wiąże się to bowiem z oszczędnością czasu oraz nakładu finansowego. Metoda nie jest tak droga, jak mogłoby się wydawać, a za to bardzo skuteczna i bezpieczna. Dezynfekcja parowa umożliwia dokładne odtłuszczanie, a także wyjałowienie powierzchni bez obawy o zniszczenia czy zdrowie. Tę metodę bardzo często stosujemy podczas sprzątania szpitali czy innych obiektów. Warto wspomnieć również o tym, że technologia parowa to jedyny sposób na bezściekowe mycie mobilne bądź stacjonarne. Podczas wykonywania usługi nie dochodzi do emitowania ścieków wodnych oraz chemicznych, co ma duży wpływ na środowisko. Dużą zaletę dezynfekcji parowej stanowi również to, że nie powoduje ona żadnych uczuleń czy podrażnień skóry.

Napisz do nas

Nasz konsultant odpowie na wszystkie Twoje pytania. Wypełnij formularz i wyślij wiadomość. Wpisz poprawnie swój adres e-mail, na który chcesz otrzymać odpowiedź. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej, jak to możliwe. Wypełnij wszystkie wymagane pola oznaczone gwiazdką *.


captcha

Perfect Ann - sprzątanie biur


Perfect Ann - sprzątanie mieszkań


Perfect Ann - pranie dywanów