Sprzątanie przedszkola – usługi w Warszawie

Nasza firma oferuje profesjonalne sprzątanie przedszkola. Pracujemy w placówkach na terenie Warszawy i w najbliższej okolicy stolicy. W zakres naszych usług wchodzi:

  • mycie podłóg,
  • wycieranie kurzu,
  • odkurzanie,
  • opróżnianie koszy na śmieci,
  • dezynfekcja pomieszczeń,
  • mycie sanitariatów,
  • uzupełnianie środków higienicznych,
  • pranie wykładzin,
  • czyszczenie zabawek,
  • mycie okien.

Świadczymy również usługi dodatkowe, dobierane w zależności od aktualnego stanu nieruchomości i potrzeb danego klienta. W niektórych budynkach zajmujemy się np. utrzymaniem zieleni i przestrzeni na świeżym powietrzu. W ramach takiej usługi myjemy powierzchnie często dotykane przez dzieci, jak balustrady, klamki czy plastikowe zabawki na placach zabaw.

Nasze usługi obejmują sprzątanie przestrzeni do nauki i zabawy, a także sanitariatów oraz kuchni i stołówek. W miejscach, w których przygotowuje się jedzenie, stosujemy środki dla gastronomii. Pozwalają one na skuteczne usuwanie zanieczyszczeń, w tym mikroorganizmów, nie wywierając negatywnego wpływu na żywność.

Zachowanie czystości w przedszkolu ma ogromne znaczenie. W takim miejscu każdego dnia przebywają małe dzieci, które są znacznie bardziej narażone na infekcje. Podczas zabawy wkładają ręce do buzi i dotykają wielu powierzchni, na których gromadzą się zarazki. Z tego powodu sprzątanie przedszkoli warto powierzyć specjalistom, dysponującym odpowiednim sprzętem i środkami czystości.

Antyalergiczne środki czystości do sprzątania przedszkoli

W przedszkolach często przebywają dzieci, które mają tendencję do uczuleń na komercyjne środki chemiczne. Z tego powodu w takich miejscach korzystamy wyłącznie z profesjonalnej chemii, bezpiecznej dla alergików. Stosujemy zarówno własne preparaty, jak i te wybrane przez właściciela obiektu. Dobieramy je w taki sposób, by nie stanowiły zagrożenia dla powierzchni, także tych delikatnych, jak np. naturalne drewno.

Profesjonalne sprzątanie w przedszkolu

Podczas sprzątania przedszkola konieczne jest zastosowanie profesjonalnego sprzętu. Placówki oświatowe mieszczą się zwykle w budynkach wielokondygnacyjnych, o powierzchni co najmniej 100 metrów kwadratowych. W takich miejscach konieczne jest zastosowanie odkurzaczy przemysłowych oraz maszyn piorących, które pozwalają na wyczyszczenie wykładziny w nawet bardzo dużych salach w krótkim czasie. Dobieramy sprzęt do planowanych usług porządkowych. Trzeba bowiem pamiętać, że niektóre czynności wykonuje się codziennie, a inne jedynie raz na kilka tygodni.

Dysponujemy własnymi urządzeniami, akcesoriami i chemią bezpieczną dla najmłodszych. Nasi pracownicy są wyposażeni w środki ochrony osobistej oraz dodatkowe narzędzia, które usprawniają pracę. To m.in. wózki pozwalające na łatwe przewożenie wszystkich potrzebnych przedmiotów pomiędzy pomieszczeniami.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszych usług. Ustalamy dokładny zakres prac indywidualnie, biorąc pod uwagę potrzeby właściciela nieruchomości oraz stan i metraż budynku. Pracujemy zarówno w przedszkolach publicznych, jak i niepublicznych na terenie Warszawy.

Siedziba firmy

PerfectAnn Spółka z o.o.
ul. Bobrowiecka 9
bud. D1 lokal 204
00-728 Warszawa

Biuro

tel.: +48 884 600 320
e-mail: biuro@perfectann.pl

Poniedziałek - Piątek 8:00-17:00
Sobota 9:00-15:00

Dział sprzedaży i obsługi klienta