Oferta sprzątania dla szkół i przedszkoli

Zajmujemy się sprzątaniem obiektów użyteczności publicznej. Niezależnie od realizowanego zlecenia zwracamy uwagę na porządek, dokładność oraz terminowość. Dzięki naszej pracy powierzone nam obiekty są pozbawione wszelkich zanieczyszczeń, wirusów oraz wielu innych zagrożeń związanych z brudem. Robimy wszystko, by sprzątane przez nas budynki i pomieszczenia były jak najlepiej przygotowane do użytku. Jesteśmy w stanie wyczyścić wszystkie obiekty użyteczności publicznej. W razie pytań bądź wątpliwości zachęcamy do kontaktu z naszą firmą.

Czyszczenie kin

Jedną z naszych usług stanowi czyszczenie kin. Są to miejsca, w których każdego dnia przebywa dużo osób, w związku z czym często są one zabrudzone. Muszą być jednak gotowe na kolejnych gości, dlatego tak ważne jest ich regularne sprzątanie. Niestety zdarza się, że ludzie przebywający w kinie wysypią popcorn czy wyleją napój – w takich sytuacjach niezbędne jest skuteczne usunięcie zabrudzeń. Nie zawsze wystarczy szybkie sprzątnięcie, niekiedy bowiem zabrudzenia wymagają dokładnego czyszczenia. Nasza firma podejmuje się sprzątania każdego rodzaju obiektu, w tym oczywiście kin czy teatrów.

Czyszczenie szkół

Podejmujemy się również czyszczenia szkół – w tych obiektach na co dzień przebywa bardzo dużo osób w różnym wieku. Są to bowiem miejsca przeznaczone zarówno dla dzieci, jak i młodzieży, dlatego zabrudzenia okazują się nieuniknione. Zajmujemy się sprzątaniem placówek szkolnych – możemy nawiązać regularną współpracę lub wykonywać czyszczenie obiektu po większych imprezach.

Czyszczenie przedszkoli

Kolejnym obiektem, który wymaga częstego i dokładnego sprzątania, jest przedszkole. Wykonujemy czyszczenie przedszkoli ze wszelkich zabrudzeń oraz zarazków. Dzięki temu maluchy mogą bezpiecznie spędzać czas w tych placówkach. Jest to bardzo istotne, ponieważ małe dzieci nie powinny być narażone na żadne wirusy. Regularne sprzątanie pomieszczeń, w których przebywają na co dzień, pozwoli pozbyć się wszystkich zagrożeń.

Napisz do nas

Nasz konsultant odpowie na wszystkie Twoje pytania. Wypełnij formularz i wyślij wiadomość. Wpisz poprawnie swój adres e-mail, na który chcesz otrzymać odpowiedź. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej, jak to możliwe. Wypełnij wszystkie wymagane pola oznaczone gwiazdką *.


captcha

Perfect Ann - sprzątanie biur


Perfect Ann - sprzątanie mieszkań


Perfect Ann - pranie dywanów