Sprzątanie obiektów użyteczności publicznej w Warszawie

Oferta sprzątania dla szkół i przedszkoli

Zajmujemy się sprzątaniem obiektów użyteczności publicznej. Niezależnie od realizowanego zlecenia zwracamy uwagę na porządek, dokładność oraz terminowość. Dzięki naszej pracy powierzone nam obiekty są pozbawione wszelkich zanieczyszczeń, wirusów oraz wielu innych zagrożeń związanych z brudem. Robimy wszystko, by sprzątane przez nas budynki i pomieszczenia były jak najlepiej przygotowane do użytku.

Czyszczenie kin

Jedną z naszych usług stanowi czyszczenie kin. Są to miejsca, w których każdego dnia przebywa dużo osób, w związku z czym często są one zabrudzone. Muszą być jednak gotowe na kolejnych gości, dlatego tak ważne jest ich regularne sprzątanie. Niestety zdarza się, że ludzie przebywający w kinie wysypią popcorn czy wyleją napój – w takich sytuacjach niezbędne jest skuteczne usunięcie zabrudzeń. Nasza firma podejmuje się wyczyszczenia każdego rodzaju obiektu, w tym oczywiście kin czy teatrów.

Sprzątanie kin obejmuje takie czynności, jak:

  • odkurzanie wykładzin,
  • mycie foteli,
  • czyszczenie plam po napojach i jedzeniu,
  • dezynfekcja klamek,
  • czyszczenie sanitariatów,
  • pranie wykładzin.
Pracujemy nie tylko na salach, na których wyświetla się filmy. Nasze działania obejmują również korytarze czy kasy. Najczęściej wykonujemy zlecone czynności po godzinach pracy kina, ale zdarzają się sytuacje, w których w obiekcie wciąż przebywają klienci. Nasi pracownicy działają w taki sposób, by nie rzucać się w oczy i zapewnić pełen spokój podczas seansu.

Czyszczenie szkół

Podejmujemy się również czyszczenia szkół – w tych obiektach na co dzień przebywa bardzo dużo osób w różnym wieku. Są to miejsca przeznaczone zarówno dla dzieci, jak i młodzieży. Zajmujemy się sprzątaniem placówek szkolnych – możemy nawiązać regularną współpracę lub wykonywać czyszczenie obiektu jedynie po większych imprezach.

Sprzątamy sale lekcyjne i gimnastyczne, stołówki, kuchnie, łazienki, a nawet przestrzenie poza budynkiem. Ustalamy zakres usług indywidualnie. Myjemy powierzchnie, odkurzamy podłogi i tapicerki, a także myjemy okna i uzupełniamy środki higieniczne. Niektóre czynności realizujemy codziennie, a inne jedynie raz na kilka tygodni, zgodnie z wymaganiami właściciela obiektu. Dbamy o to, by uczniowie mogli przebywać w czystym otoczeniu każdego dnia.

Czyszczenie przedszkoli

Kolejnym obiektem, który wymaga częstego i dokładnego sprzątania, jest przedszkole. Wykonujemy czyszczenie takich budynków ze wszelkich zabrudzeń oraz zarazków, by zapewnić bezpieczeństwo najmłodszym użytkownikom placówki. Maluchy często mają bowiem słabszą odporność niż osoby dorosłe.

W przedszkolach stosuje się preparaty chemiczne, które nie stanowią zagrożenia dla delikatnej skóry najmłodszych. Przykładamy szczególną uwagę do dokładnego usunięcia kurzu, który często powoduje alergie. W zakres naszych usług wchodzi odkurzanie, wycieranie powierzchni, a także pranie tapicerek i wykładzin. Myjemy także te przedmioty, które każdego dnia są dotykane przez nawet kilkadziesiąt osób. Dzieci mają bowiem tendencję do wkładania różnych rzeczy do buzi.

Dlaczego warto skorzystać z usługi sprzątania obiektów w Warszawie?

Sprzątanie obiektów użyteczności publicznej w Warszawie jest kluczowe, by zachować odpowiedni poziom higieny w miejscach uczęszczanych przez co najmniej kilkadziesiąt osób każdego dnia. W takich przestrzeniach pojawiają się ogromne ilości szkodliwych mikroorganizmów, zwłaszcza na powierzchniach dotykanych dłońmi, jak klamki, balustrady czy barierki w schodach ruchomych. W takich miejscach konieczne jest codzienne sprzątanie, by nie dopuścić do infekcji wśród klientów i gości, a także zadbać o ich komfort podczas przebywania w budynku.

Nasza firma dysponuje niezbędnym sprzętem i profesjonalnymi środkami czystości, które pozwalają na skuteczne usuwanie nawet najbardziej wymagających zanieczyszczeń. Budynki użyteczności publicznej często cechują się znacznym metrażem, a niekiedy składają się z co najmniej kilku pięter. Aby sprzątnąć tak duży obszar, konieczne jest skorzystanie z pomocy całej ekipy. Zatrudniamy wielu pracowników, w tym tych gotowych do działania w razie kryzysowych sytuacji. Dzięki temu możemy zapewnić odpowiednią liczbę osób, by sprzątnąć nawet największe obiekty użyteczności publicznej wyznaczonym czasie.

Zapraszamy do kontaktu. Wspólnie wybierzemy te usługi, które sprawdzą się w Twoim budynku, a także stworzymy harmonogram prac.

Napisz do nas

Nasz konsultant odpowie na wszystkie Twoje pytania. Wypełnij formularz i wyślij wiadomość. Wpisz poprawnie swój adres e-mail, na który chcesz otrzymać odpowiedź. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej, jak to możliwe. Wypełnij wszystkie wymagane pola oznaczone gwiazdką *.


captcha

Perfect Ann - sprzątanie biur


Perfect Ann - sprzątanie mieszkań


Perfect Ann - pranie dywanów

Siedziba firmy

PerfectAnn Spółka z o.o.
ul. Bobrowiecka 9
bud. D1 lokal 204
00-728 Warszawa

Biuro

tel.: +48 884 600 320
e-mail: biuro@perfectann.pl

Poniedziałek - Piątek 8:00-17:00
Sobota 9:00-15:00

Dział sprzedaży i obsługi klienta