Sprzątanie szpitali – Warszawa

Sprzątanie szpitali to jedna z usług, która wymaga od nas przestrzegania restrykcyjnych zasad. Miejsca tego typu są bowiem pełne szkodliwych mikroorganizmów, w tym bakterii, wirusów i grzybów. Zajmujemy się czyszczeniem:
  • poczekalni,
  • gabinetów zabiegowych,
  • łazienek,
  • kącików kuchennych,
  • pomieszczeń socjalnych,
  • sal operacyjnych.

Nasi pracownicy dysponują odpowiednimi kompetencjami do sprzątania szpitali. Wiedzą, jak działać, by nie zarazić się po kontakcie z brudnymi powierzchniami. Przestrzegają zasad obowiązujących w trakcie porządkowania placówek medycznych.

Sprzątanie szpitali w Warszawie wymaga odpowiedniego zaplanowania kolejnych czystości. Cały proces rozpoczyna się od najmniej zanieczyszczonych pomieszczeń. Taka praktyka pozwala ograniczyć przenoszenie mikroorganizmów pomiędzy poszczególnymi przestrzeniami w budynku. W trakcie prac stosujemy wiele jednorazowych akcesoriów, dzięki czemu możliwe jest zachowanie pełnej higieny. Wykorzystujemy wyłącznie profesjonalne preparaty dezynfekcyjne, pamiętając o tym, że niektóre z nich potrzebują dłuższego czasu do aktywacji bakteriobójczego działania.

Sprzątanie przychodni i szpitali wymaga stosowania się do zasad, które pozwalają zadbać o bezpieczeństwo pacjentów lekarzy i pracowników naszej firmy. Osoby odpowiedzialne za porządkowanie takich przestrzeni nie dotykają narzędzi, których sterylizacją powinni zająć się lekarze. Wiedzą także, jak postępować w razie przypadkowego kontaktu z płynami ustrojowymi.

Siedziba firmy

PerfectAnn Spółka z o.o.
ul. Bobrowiecka 9
bud. D1 lokal 204
00-728 Warszawa

Biuro

tel.: +48 884 600 320
e-mail: biuro@perfectann.pl

Poniedziałek - Piątek 8:00-17:00
Sobota 9:00-15:00

Dział sprzedaży i obsługi klienta