Sprzątanie wspólnot mieszkaniowych w Warszawie

Osiedla mieszkaniowe - sprzątanie Perfect Ann

Sprzątanie wspólnot mieszkaniowych w Warszawie nie jest łatwym zadaniem, ponieważ obejmuje utrzymanie porządku nie tylko w budynkach, ale również na rozległych terenach wokół. Mimo to każda dobrze zarządzana wspólnota mieszkaniowa dba o porządek i ład obiektu mieszkalnego oraz jego otoczenia. Nawet najnowocześniejsze osiedla nie będą przyjazne mieszkańcom, jeśli będą brudne oraz zaniedbane. Zorganizowanie profesjonalnej ekipy jest jednym z obowiązków wspólnot mieszkaniowych.

Sprzątanie klatek i bloków wymaga dostępu do odpowiednich środków czystości oraz profesjonalnego sprzętu. Dlatego warto powierzyć to zadanie naszej firmie. Oferujemy kompleksowe sprzątanie wspólnot mieszkaniowych. Jeśli chcesz nawiązać z nami współpracę, zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Sprzątanie osiedli

Sprzątanie osiedli to niezwykle odpowiedzialne zadanie, które wymaga sumienności oraz odpowiedniej wiedzy. Czyste i zadbane otoczenie zwiększa poczucie bezpieczeństwa mieszkańców oraz wpływa na poprawę ich nastroju. Nasze obowiązki zależą od zakresu współpracy – jesteśmy otwarci na wszelkie rozmowy i możemy podjąć się każdej pracy. Zależy nam na zadowoleniu naszych Klientów, w związku z czym wszystkie zlecenia wykonujemy starannie i terminowo. Sprzątanie osiedli obejmuje m.in. czyszczenie parkingów, chodników oraz wycieraczek znajdujących się przy drzwiach wejściowych do klatek. Do naszych obowiązków należy również pielęgnacja zieleni na terenie osiedla.

Ustalamy zakres naszych usług indywidualnie. Bierzemy pod uwagę typ nieruchomości, jej metraż, obecność zewnętrznej infrastruktury i wymagania właściciela obiektu. Niektóre czynności realizujemy nawet kilka razy w tygodniu, a inne – raz na kilka miesięcy. Zakres naszych działań zależy również od pory roku, zwłaszcza gdy chodzi o prace dotyczące utrzymania zieleni na terenie osiedla.

Sprzątanie osiedli przez naszą firmę obejmuje takie czynności, jak np.:

  • czyszczenie kabin windowych,
  • mycie lamp i żyrandoli,
  • mycie kontaktów,
  • mycie lamperii,
  • mycie podłóg i posadzek,
  • wycieranie kurzu,
  • trzepanie i odkurzanie wycieraczek,
  • mycie okien i przeszklonych drzwi,
  • mycie klamek i skrzynek na listy.
Często zajmujemy się sprzątaniem nie tylko klatek, lecz także innych przestrzeni wspólnych. To piwnice, garaże czy zewnętrzne tarasy.

Sprzątanie bloków

Podczas współpracy ze wspólnotą mieszkaniową bardzo często zajmujemy się sprzątaniem bloków. Dbamy nie tylko o teren znajdujący się wokół budynku, ale również o jego wnętrze. Zamiatamy i myjemy podłogi, okna oraz parapety w częściach wspólnych. Ponadto dbamy o czystość zarówno drzwi wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Podejmujemy się także sprzątania piwnic i innych pomieszczeń znajdujących się w blokach.

Sprzątanie klatek

Aby mieszkańcom bloków żyło się przyjemnie nie można zapomnieć o dokładnym sprzątaniu klatek. Niekiedy zapomina się o tych miejscach, co jest błędem, ponieważ to właśnie tam zbiera się najwięcej brudu. Na co dzień przebywa w tych częściach wiele osób, w związku z tym ulegają one zanieczyszczeniu. Zajmujemy się dokładnym sprzątaniem klatek schodowych. Przede wszystkim je zamiatamy i myjemy, ale możemy również wykonać wiele innych czynności, które ustalimy na początku współpracy.

Sprzątanie przestrzeni poza budynkami

Na nowoczesnych osiedlach mieszkaniowych często pojawia się różnego rodzaju infrastruktura. To nie tylko trawniki i kwietniki, lecz także place zabaw, stojaki na rowery czy ławki. Wszystkie te elementy muszą zostać dokładnie wyczyszczone. Każdego dnia dotyka je bowiem wiele osób, pozostawiając na nich różnego rodzaju zabrudzenia i mikroorganizmy. Co więcej, elementy infrastruktury znajdujące się poza budynkiem są również narażone na działanie czynników atmosferycznych.

Zajmujemy się czyszczeniem całych osiedli. Usuwamy liście i piasek, zwłaszcza po sezonie zimowym. Kosimy trawę, pielęgnujemy rabaty oraz zamiatamy chodniki. Pozbywamy się chwastów i połamanych gałęzi. Zimą możemy zająć się również odśnieżeniem chodników i miejsc parkingowych. Dopasowujemy nasze działania do aktualnej pory roku, wielkości osiedla i potrzeb wspólnoty mieszkaniowej.

Sprzątanie osiedli zgodnie z wymaganiami klienta

Zanim zaczniemy prace na terenie osiedla, ustalamy wszystkie szczegóły z klientem. Możesz samodzielnie zdecydować o częstotliwości konkretnych działań, bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu. Wiemy bowiem, jak często należy wykonać poszczególne prace sprzątające, by zachować odpowiednią czystość w budynku.

Przed rozpoczęciem współpracy ustalamy również przestrzeń, którą mają objąć nasze działania. Klient może dostarczyć nam swoje środki czystości lub pozostawić wybór po naszej stronie. W razie jakichkolwiek problemów w trakcie sprzątania pozostajemy w stałym kontakcie. Do każdego klienta przydzielamy odpowiedniego koordynatora, który pomaga szybko rozwiązać ewentualne komplikacje i ustalić najważniejsze szczegóły także po rozpoczęciu współpracy.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Ustalimy zakres pracy, a następnie wyliczymy przybliżoną cenę naszych usług. Stworzymy również harmonogram działań, niezwykle istotny w przypadku długoterminowej współpracy.

Napisz do nas

Nasz konsultant odpowie na wszystkie Twoje pytania. Wypełnij formularz i wyślij wiadomość. Wpisz poprawnie swój adres e-mail, na który chcesz otrzymać odpowiedź. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej, jak to możliwe. Wypełnij wszystkie wymagane pola oznaczone gwiazdką *.


captcha

Perfect Ann - sprzątanie biur


Perfect Ann - sprzątanie mieszkań


Perfect Ann - pranie dywanów

Siedziba firmy

PerfectAnn Spółka z o.o.
ul. Bobrowiecka 9
bud. D1 lokal 204
00-728 Warszawa

Biuro

tel.: +48 884 600 320
e-mail: biuro@perfectann.pl

Poniedziałek - Piątek 8:00-17:00
Sobota 9:00-15:00

Dział sprzedaży i obsługi klienta