Sprzątanie pensjonatów – usługi w Warszawie

Sprzątanie hotele pensjonaty - Perfect Ann

Sprzątanie pensjonatów i hoteli to jedna z najbardziej czasochłonnych i żmudnych czynności, jakie należy wykonać. Im więcej pokoi hotelowych i im wyższy standard, tym zakres pracy wzrasta. Goście hotelowi oczekują, a wręcz wymagają od obiektu najwyższego poziomu. Pokój powinien być czysty oraz zadbany, aby pobyt w nim spełnił ich oczekiwania.

Ponadto niewątpliwie istotne jest utrzymanie porządku również w innych pomieszczeniach, które także stanowią wizytówkę hotelu i świadczą o jego klasie. Jeśli nie chcesz marnować czasu na szukanie i rekrutację pracowników odpowiedzialnych za utrzymanie porządku, to nasza oferta skierowana jest właśnie do Ciebie i Twojego hotelu. Zadbamy o utrzymanie czystości nie tylko w pokojach hotelowych, ale również na terenie całego obiektu, w tym także w windach, na korytarzach, holach i salach konferencyjnych. Zajmiemy się sprzątaniem w pomieszczeniach socjalnych, kuchni, restauracji oraz tych dla personelu.

Co obejmuje usługa sprzątania pensjonatów?

Zajmujemy się również sprzątaniem pensjonatów i innych obiektów, w których przyjmowani są goście. Doskonale zdajemy sobie sprawę, czego oczekują klienci i zwracamy na to uwagę podczas wykonywania naszych usług. Podejmując się robienia porządków w pensjonatach, zapewniamy kompleksowe czyszczenie różnych powierzchni. Dokładnie sprzątamy pokoje, ponieważ to właśnie w nich goście spędzają zazwyczaj najwięcej czasu. Do naszych obowiązków należą najczęściej:

  • odkurzanie i mycie podłóg,
  • zmiana pościeli,
  • mycie mebli,
  • pranie wykładzin,
  • mycie okien,
  • wycieranie kurzy,
  • mycie urządzeń sanitarnych,
  • wietrzenie pomieszczeń,
  • uzupełnianie artykułów higienicznych.

Nie są to jedyne obowiązki, których się podejmujemy. Zakres współpracy ustalamy indywidualnie, dlatego zachęcamy do kontaktu i rozmowy. Zajmujemy się nie tylko sprzątaniem pokojów w pensjonatach i hotelach, ale również innych pomieszczeń. Dbamy o porządek we wszystkich częściach obiektu. Podczas pracy wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone i bezpieczne dla zdrowia produkty. Stosowane środki czystości zawsze dobieramy do miejsca, w którym pracujemy. Wszystkie powierzone nam zadania wykonujemy sumiennie, dokładnie i terminowo.

Możemy zająć się umyciem okien w recepcji, sprzątnięcia stołówki, baru czy foteli, na których można oczekiwać na zakwaterowanie. Podlewamy kwiaty i pielęgnujemy zieleń wokół obiektu. Ustalamy szczegóły usługi sprzątania hoteli, biorąc pod uwagę potrzeby zleceniodawcy i jego budżet. Możemy zająć się pracami nawet w dużych, wielopiętrowych budynkach.

Sprzątanie pokojów po pobycie gości

W przypadku hoteli i pensjonatów niezwykle istotna jest szybkość prac. Nasza firma zajmuje się sprzątaniem pokojów po pobycie gości. W popularnych obiektach łączny czas na wyczyszczenie wszystkich pomieszczeń wynosi zaledwie kilka godzin. Stopień zabrudzenia pokojów hotelowych może być różny, w zależności od czasu pobytu gości i ich poszanowania dla przedmiotów należących do obiektu.

Wypracowaliśmy rozwiązania, które pozwalają na szybkie sprzątanie pomieszczeń w pensjonatach po pobycie gości. Zatrudniamy wielu pracowników, dzięki czemu możemy zająć się pracami w kilku pokojach jednocześnie. Poradzimy sobie nawet w sytuacji, gdy jednego dnia hotel opuszcza wielu gości. Najczęściej podejmujemy stałą współpracę z właścicielami obiektów wypoczynkowych, a nasi pracownicy są obecni na terenie hotelu lub pensjonatu każdego dnia. Możemy również zrealizować dodatkowe, sezonowe czynności, jak mycie okien czy pielęgnacja zieleni przed budynkiem.

Dyskretne sprzątanie obiektów wypoczynkowych

Sprzątanie obiektów wypoczynkowych wymaga zachowania dyskrecji. W takich budynkach przebywają goście, którzy chcą spokojnie spędzić urlop. Nasi pracownicy doskonale zdają sobie sprawę z zasad, których należy przestrzegać w trakcie sprzątania pokojów w hotelach i pensjonatów. Dbamy o to, by goście Twojego obiektu czuli się u Ciebie bezpiecznie i mogli zachować prywatność.

Gwarantujemy przyjazne i profesjonalne podejście naszych pracowników do wykonywanych zadań. Nie dotykamy prywatnych przedmiotów należących do gości. Przekładamy jedynie rzeczy leżące na pościeli wymagającej wymiany lub meblach, które należy przetrzeć z kurzu. Respektujemy prośby gości dotyczących pór sprzątania, szukając kompromisu pomiędzy ich potrzebami a wymaganiami naszego zleceniodawcy.

Profesjonalny sprzęt do sprzątania pokojów hotelowych

Korzystając z naszych usług, nie musisz samodzielnie kupować profesjonalnego sprzętu. Dysponujemy własnymi urządzeniami, które są odporne na intensywną eksploatację każdego dnia. Dostarczamy odkurzacze, wózki do sprzątania oraz profesjonalną chemię. Dobieramy akcesoria i środki czystości do typu zabrudzeń oraz powierzchni. Możemy zająć się nawet sprzątaniem w luksusowych hotelach, w których znajdują się drewniane meble i drogie tapicerki.

Wszystkie szczegóły współpracy ustalamy indywidualnie jeszcze przed jej rozpoczęciem. Niektórzy właściciele obiektów wypoczynkowych dysponują bowiem własnymi akcesoriami i środkami czystości. W takiej sytuacji możemy skorzystać z produktów dostarczonych przez klienta. Właściciel hotelu i pensjonatu decyduje również o zakresie zleconych prac i pomieszczenia, w których mamy wykonać usługę.

Zapraszamy do kontaktu!

Napisz do nas

Nasz konsultant odpowie na wszystkie Twoje pytania. Wypełnij formularz i wyślij wiadomość. Wpisz poprawnie swój adres e-mail, na który chcesz otrzymać odpowiedź. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej, jak to możliwe. Wypełnij wszystkie wymagane pola oznaczone gwiazdką *.


captcha

Perfect Ann - sprzątanie biur


Perfect Ann - sprzątanie mieszkań


Perfect Ann - pranie dywanów

Siedziba firmy

PerfectAnn Spółka z o.o.
ul. Bobrowiecka 9
bud. D1 lokal 204
00-728 Warszawa

Biuro

tel.: +48 884 600 320
e-mail: biuro@perfectann.pl

Poniedziałek - Piątek 8:00-17:00
Sobota 9:00-15:00

Dział sprzedaży i obsługi klienta