Sprzątanie hotele pensjonaty - Perfect Ann

Sprzątanie hoteli to jedna z najbardziej czasochłonnych i żmudnych czynności, jakie należy wykonać. Im więcej pokoi hotelowych i im wyższy standard, tym zakres pracy wzrasta. Goście hotelowi oczekują, a wręcz wymagają od obiektu najwyższego poziomu. Pokój powinien być czysty oraz zadbany, aby pobyt w nim spełnił ich oczekiwania.

Ponadto niewątpliwie istotne jest utrzymanie porządku również w innych pomieszczeniach, które także stanowią wizytówkę hotelu i świadczą o jego klasie. Jeśli nie chcesz marnować czasu na szukanie i rekrutację pracowników odpowiedzialnych za utrzymanie porządku, to nasza oferta skierowana jest właśnie do Ciebie i Twojego hotelu. Świadczymy profesjonalne usługi sprzątania hoteli. Zadbamy o utrzymanie czystości nie tylko w pokojach hotelowych, ale również na terenie całego obiektu, w tym także w windach, na korytarzach, holach i salach konferencyjnych. Zajmiemy się sprzątaniem w pomieszczeniach socjalnych, kuchni, restauracji oraz tych dla personelu.

Co obejmuje usługa sprzątania pensjonatów?

Zajmujemy się również sprzątaniem pensjonatów i innych obiektów, w których przyjmowani są goście. Doskonale zdajemy sobie sprawę, czego oczekują Klienci i zwracamy na to uwagę podczas wykonywania naszych usług. Podejmując się robienia porządków w pensjonatach czy hotelach zapewniamy kompleksowe czyszczenie. Dokładnie sprzątamy pokoje, ponieważ to właśnie w nich goście spędzają zazwyczaj najwięcej czasu. Do naszych obowiązków należą najczęściej:

  • odkurzanie i mycie podłóg,
  • mycie okien,
  • wycieranie kurzy,
  • mycie urządzeń sanitarnych,
  • wietrzenie pomieszczeń,
  • uzupełnianie artykułów higienicznych.

Nie są to jedyne obowiązki, których się podejmujemy. Zakres współpracy ustalamy indywidualnie, dlatego zachęcamy do kontaktu i rozmowy. Zajmujemy się nie tylko sprzątaniem pokojów w pensjonatach i hotelach, ale również innych pomieszczeń. Dbamy o porządek we wszystkich częściach obiektu. Podczas pracy wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone i bezpieczne dla zdrowia produkty. Stosowane środki czystości zawsze dobieramy do miejsca, w którym pracujemy. Wszystkie powierzone nam zadania wykonujemy sumiennie, dokładnie i terminowo. Dzięki temu nie musisz się o nic martwić.

Napisz do nas

Nasz konsultant odpowie na wszystkie Twoje pytania. Wypełnij formularz i wyślij wiadomość. Wpisz poprawnie swój adres e-mail, na który chcesz otrzymać odpowiedź. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej, jak to możliwe. Wypełnij wszystkie wymagane pola oznaczone gwiazdką *.


captcha

Perfect Ann - sprzątanie biur


Perfect Ann - sprzątanie mieszkań


Perfect Ann - pranie dywanów