Sprzątanie kina – usługi w Warszawie

Nasza oferta obejmuje m.in. sprzątanie kina. Budynki użyteczności publicznej mają to do siebie, że każdego dnia odwiedzają je setki, a często nawet tysiące osób. Z tego powodu w takich miejscach konieczne staje się codzienne utrzymywanie porządku. Nasza usługa sprzątania kin obejmuje takie czynności, jak:

  • odkurzanie,
  • ścieranie kurzu,
  • wycieranie foteli,
  • dezynfekcja powierzchni,
  • pranie tapicerek,
  • usuwanie plam po napojach i posiłkach.

Nasze usługi obejmują nie tylko sale, w których wyświetla się filmy. Sprzątamy również łazienki w kinach, korytarze, kąciki gastronomiczne i kasy. Możemy zająć się też pielęgnacją przestrzeni przed budynkiem, w ramach usług dodatkowych. Dezynfekujemy wszelkiego rodzaju klamki i balustrady. Usuwamy zabrudzenia ze schodów, także tych ruchomych.

Profesjonalne usługi sprzątające w kinie

Świadczymy profesjonalne usługi, korzystając z jakościowych środków czystości oraz urządzeń dostosowanych do intensywnej eksploatacji. Nasi pracownicy są wyposażeni we wszystkie niezbędne akcesoria i preparaty. Dobierają odpowiednie produkty do sprzątanej powierzchni. Trzeba bowiem pamiętać, że w kinach znajdują się zarówno standardowe fotele, zwykle pokryte miękką tapicerką, jak i te wykonane ze skóry ekologicznej.

W obiektach tego typu stosuje się również wykładziny. Znajdują się one nie tylko na podłogach, lecz także na ścianach. Wykładzina ma bowiem za zadanie tłumić odbijające się dźwięki, zapewniając odpowiednie warunki do seansu. Regularnie pierzemy całą powierzchnię wykładzin, usuwając z nich kurz, szkodliwe mikroorganizmy oraz plamy po jedzeniu i napojach.

Nasi pracownicy korzystają z odkurzaczy i maszyn piorących, które są odporne na intensywną eksploatację każdego dnia. Wyposażamy ich również w specjalne wózki, pozwalające na zabranie ze sobą wszystkich najważniejszych akcesoriów i preparatów czyszczących. Dobieramy chemię do materiałów, z których wykonano fotele w danym obiekcie, a także wymagań inwestora. Korzystamy m.in. z preparatów dezynfekcyjnych, pozwalających na skuteczne usuwanie chorobotwórczych mikroorganizmów, które w obiektach użyteczności publicznej pojawiają się w ogromnych ilościach.

Sprzątanie w kinach dopasowane do Twoich potrzeb

Dopasowujemy dokładny zakres naszych usług do potrzeb danego klienta. Wspólnie ustalamy harmonogram prac. Utrzymywanie porządku w kinach jest niezbędne każdego dnia, jednak warto pamiętać, że nie wszystkie czynności wykonuje się codziennie.

Dobieramy zakres prac do potrzeb klienta i charakterystyki danego obiektu. Bierzemy pod uwagę liczbę sal, w których odbywają się seanse, dodatkowe przestrzenie, jak łazienki, korytarze i kasy, oraz metraż poszczególnych pomieszczeń. Ogromny wpływ na sposób realizacji zlecenia mają także materiały zastosowane do stworzenia mebli. Dopasowujemy częstotliwość konkretnych usług porządkowych do liczby klientów odwiedzających kino, godzin i dni pracy obiektu oraz indywidualnych potrzeb właściciela.

Do każdego klienta przydzielamy koordynatora, który zajmuje się rozwiązywaniem wszelkich problemów i ustalaniem najważniejszych szczegółów współpracy. Dzięki temu możemy działać sprawnie i szybko reagować na jakiekolwiek uwagi czy nagłe sytuacje, które potrzebują wsparcia większej liczby pracowników.

Siedziba firmy

PerfectAnn Spółka z o.o.
ul. Bobrowiecka 9
bud. D1 lokal 204
00-728 Warszawa

Biuro

tel.: +48 884 600 320
e-mail: biuro@perfectann.pl

Poniedziałek - Piątek 8:00-17:00
Sobota 9:00-15:00

Dział sprzedaży i obsługi klienta