Co obejmuje kompleksowe sprzątanie mieszkań?

Nie każdy ma czas, by dokładnie i regularnie sprzątać we własnym mieszkaniu. Przy wielu obowiązkach i codziennej pracy utrzymanie porządku może okazać się trudne. Dlatego czasem warto skorzystać z pomocy profesjonalnej agencji sprzątającej. Oferujemy kompleksowe sprzątanie mieszkań, a zakres tej usługi ustalamy indywidualnie z klientem. Jeśli chcesz wiedzieć, co możemy w jej ramach wykonać, przeczytaj poniższy tekst.

Na usługę kompleksowego sprzątania mieszkań można się zdecydować jednorazowo lub korzystać z niej regularnie. Zależy to od potrzeb i preferencji klienta. Ze swojej strony zapewniamy elastyczne podejście – jesteśmy w stanie dostosować się do każdej osoby i spełnić wszystkie wymagania. Zakres prac jest ustalany indywidualnie podczas wstępnej rozmowy. Wtedy też określamy, jak często mamy się pojawiać w mieszkaniu i w jakich godzinach. Podczas pracy robimy wszystko, by jak najmniej utrudniać codziennie życie domowników.

Jakie pomieszczenia sprzątamy?

W ramach kompleksowej usługi sprzątania mieszkań jesteśmy w stanie zaprowadzić porządek we wszystkich pomieszczeniach. Klienci mogą nam zlecić sprzątanie całego mieszkania lub tylko wybranych przestrzeni. Ze swojej strony zapewniamy duże doświadczenie, odpowiednią wiedzę i potrzebne sprzęty oraz środki. To wszystko sprawia, że jesteśmy w stanie pozbyć się wszelkich zabrudzeń, nawet tych, które wydają się niemożliwe do usunięcia.

Podczas kompleksowego sprzątania mieszkań najczęściej zajmujemy się odkurzaniem i myciem podłogi oraz wycieraniem kurzu z różnych mebli i przedmiotów. Myjemy także lustra, polerujemy armatury oraz dezynfekujemy wszystkie miejsca, które tego wymagają. Zajmujemy się również neutralizacją zapachów, zwłaszcza w łazience i kuchni. Ponadto opróżniamy kosze na śmieci i uzupełniamy artykuły higieniczne. Możemy zająć się też myciem brudnych naczyń lub wstawieniem ich do zmywarki, jeśli mieszkanie jest wyposażone w to urządzenie. Podczas sprzątania nie zapominamy również o przewietrzeniu wszystkich pomieszczeń. Jest to bardzo istotne, dlatego zwracamy na tę czynność uwagę.

W razie potrzeby możemy wstawić pranie, a następnie je wyprasować. Zajmujemy się też praniem dywanów, jeśli jest taka konieczność. Ponadto czyścimy tapicerkę meblową, a także myjemy okna. Przykładamy wagę do wszystkich pomieszczeń znajdujących się w mieszkaniu. Nie pozostawiamy żadnych przestrzeni nieposprzątanych, chyba że klient życzy sobie inaczej.

Siedziba firmy

PerfectAnn Spółka z o.o.
ul. Bobrowiecka 9
bud. D1 lokal 204
00-728 Warszawa

Biuro

tel.: +48 884 600 320
e-mail: biuro@perfectann.pl

Poniedziałek - Piątek 8:00-17:00
Sobota 9:00-15:00

Dział sprzedaży i obsługi klienta