Zewnętrzny serwis sprzątający czy zatrudnienie sprzątaczki? Porównanie rozwiązań

Chcesz zlecić komuś sprzątanie swojego mieszkania, biura lub innego obiektu? Zastanawiasz się, co będzie lepszą opcją: zatrudnienie sprzątaczki czy skorzystanie z oferty zewnętrznego serwisu sprzątającego? W poniższym tekście podpowiadamy, z czego lepiej skorzystać. Przed wyborem zastanów się jednak nad własnymi potrzebami i możliwościami finansowymi. Najważniejsze, abyś był zadowolony.

Korzystanie z usług sprzątaczki staje się coraz mniej popularne. Zdecydowanie częściej ludzie decydują się na zatrudnienie zewnętrznego serwisu sprzątającego. Istnieje wiele powodów, dla których takie rozwiązanie okazuje się lepsze. Przede wszystkim masz większą pewność, że rozpoczynasz współpracę z profesjonalistami. Każdą firmę możesz bowiem dokładnie sprawdzić, zarówno opinie na jej temat, jak i doświadczenie oraz posiadaną przez pracowników wiedzę. Natomiast sprzątaczki zazwyczaj zatrudnia się z polecenia znajomych lub na podstawie opinii przeczytanych w Internecie. Nie zawsze są one wiarygodne, przez co nie masz pewności co do jakości świadczonych przez daną osobę usług. Firma sprzątająca okazuje się w tym zakresie pewniejsza.

Zalety skorzystania z usług serwisu sprzątającego

Kwestie finansowe w większości przypadków przemawiają jednak za zatrudnieniem sprzątaczki. Prawdopodobnie jej usługi będą tańsze niż te oferowane przez firmę sprzątającą. Jeśli jednak zdecydujesz się na regularną współpracę z zewnętrznym serwisem sprzątającym, będziesz mógł prawdopodobnie liczyć na atrakcyjne ceny. Szczególnie opłaca się to w przypadku sprzątania biur i innych większych obiektów, które trzeba sprzątać systematycznie.

Decydując się na zlecenie tej czynności firmie, zyskujesz również pewność, że prace zostaną wykonane sprawnie. Serwis przysyła na miejsce tyle osób, ile jest potrzebnych do szybkiego posprzątania całego obiektu. Natomiast zatrudnienie sprzątaczki zdecydowanie lepiej sprawdza się w mniejszych obiektach, aczkolwiek w ich przypadku również dobrym pomysłem jest skorzystanie z profesjonalnej firmy sprzątającej. Jeśli zależy Ci na jasnej umowie, ściśle określonych zasadach dotyczących sprzątania, profesjonalizmie i szybkim oraz skutecznym działaniu, skorzystaj z oferty serwisu sprzątającego.

Siedziba firmy

PerfectAnn Spółka z o.o.
ul. Bobrowiecka 9
bud. D1 lokal 204
00-728 Warszawa

Biuro

tel.: +48 884 600 320
e-mail: biuro@perfectann.pl

Poniedziałek - Piątek 8:00-17:00
Sobota 9:00-15:00

Dział sprzedaży i obsługi klienta