5 cech dobrej ekipy sprzątającej

Jeśli rozważasz zatrudnienie ekipy porządkowej, zapewne chcesz szybko pozbyć się brudu i bałaganu, oszczędzając przy tym własny czas i siły. Wybór odpowiedniej firmy nie jest jednak łatwy. Na rynku działa wiele podmiotów świadczących usługi sprzątające, a ich oferty są do siebie łudząco podobne. W jaki sposób zatem znaleźć dobrą ekipę do sprzątania? Szukaj ekipy sprawdzonej już przez kogoś z Twoich znajomych, albo takiej, która jest w stanie udokumentować posiadanie poniższych cech.

Profesjonalizm i dokładność 

Dobra ekipa sprzątająca to taka, która działa w sposób profesjonalny. Do sprzątania wykorzystuje wysokiej jakości profesjonalne detergenty, akcesoria i sprzęty, a swoje obowiązki wykonuje sprawnie i starannie. Profesjonaliści od sprzątania potrafią podejmować właściwe decyzje i odpowiednio reagować na potrzeby klienta. Znają także procedury i zasady BHP, których sumiennie przestrzegają podczas wykonywania prac. Dobra ekipa sprzątająca wie, jak istotna jest jakość świadczonych usług, dlatego porządki prowadzone są bardzo dokładnie, z dbałością o każdy szczegół. Profesjonalizm i jakość usług danej ekipy sprzątającej można zweryfikować, przeglądając opinie pozostawione w Internecie przez jej dotychczasowych klientów.

Rzetelność, uczciwość i… ostrożność 

Członkowie dobrej ekipy sprzątającej to ludzie, którym można ufać, na których można polegać. Stawiają się w umówionym miejscu o umówionej godzinie i wykonują uzgodnione wcześniej prace. Możesz liczyć na to, że z Twojego biura czy domu nie zginą żadne przedmioty i nic się nie zniszczy. Chyba że przypadkiem, lecz od takich sytuacji dobra ekipa sprzątająca jest zawsze ubezpieczona. Wiele firm sprzątających dysponuje referencjami, certyfikatami i innymi dokumentami potwierdzającymi jakość ich pracy, doświadczenie i kwalifikacje. Nie wahaj się o nie poprosić w celu sprawdzenia wiarygodności ekipy, którą chcesz zatrudnić. A jeśli potrzebujesz, by sprawdzona, skuteczna ekipa wysprzątała Twój lokal w Warszawie lub okolicy, zgłoś się do nas. 5 cech dobrej ekipy sprzątającej to również 5 cech PerfectAnn. Zapraszamy.

 

Siedziba firmy

PerfectAnn Spółka z o.o.
ul. Bobrowiecka 9
bud. D1 lokal 204
00-728 Warszawa

Biuro

tel.: +48 884 600 320
e-mail: biuro@perfectann.pl

Poniedziałek - Piątek 8:00-17:00
Sobota 9:00-15:00

Dział sprzedaży i obsługi klienta