Opieka nad grobami

Sprzątanie mieszkań - Perfect Ann


Opieka nad grobami to usługa, z której najczęściej korzystają starsze osoby, ale nie tylko. Nie każdy ma czas, by regularnie sprzątać miejsce na cmentarzu, gdzie pochowani są jego bliscy. Wiele osób chce utrzymać porządek na tej przestrzeni, ale ze względu na ograniczony czas nie jest to możliwe. W takiej sytuacji dobrym pomysłem jest skorzystanie z naszej oferty. W ramach opieki nad grobami zapewniamy ich sprzątanie oraz wymienianie kwiatów i zniczy. Dbamy nie tylko o porządek na płycie nagrobnej, ale również w jej otoczeniu. Możemy również wypastować i wypolerować nagrobek – taką usługę polecamy szczególnie przed świętami.

SPRZĄTANIE PŁYTY NAGROBNEJ ORAZ BEZPOŚREDNIEGO OTOCZENIA GROBU, MYCE POMNIKA, USUWANIE STARYCH KWIATÓW I ZNICZY, ZAPALENIE ZNICZA (koszt znicza wg usług dodatkowych) nagrobek pojedynczy  69 zł
nagrobek podwójny 79 zł
nagrobek rodzinny 89 zł
USŁUGA ROZSZERZONA – USŁUGA PODSTAWOWA + PASTOWANIE I POLEROWANIE NAGROBKA nagrobek pojedynczy  79 zł
nagrobek podwójny 89 ZŁ
nagrobek rodzinny 99 zł
ROCZNY ABONAMENT USŁUGA PODSTAWOWA 1 x w miesiącu  – Dojazd do grobu poza Warszawę 40 km w jedną stronę plus zapalenie zakup małego znicza w cenie

nagrobek pojedynczy  490 zł
nagrobek podwójny 590 zł
nagrobek rodzinny

690 zł

Usługi dodatkowe związane ze sprzątaniem grobów

Oferujemy również usługi dodatkowe związane ze sprzątaniem grobów. Są one przeznaczone dla osób, którym zależy na utrzymaniu miejsca na cmentarzu w porządku. Dzięki naszej pomocy grób zawsze będzie czysty i zadbany. Nie tylko go posprzątamy, ale również zapalimy znicze czy położymy kwiaty. Takie drobne gesty nie mają znaczenia dla osoby zmarłej, ale okazują się bardzo ważne dla najbliższych zmarłego. Utrzymanie porządku na cmentarzu jest istotne, dlatego zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zakres dokładnych prac, które mamy wykonać, ustalamy indywidualnie.

Cennik usług dodatkowych:

Zakup małego znicza i zapalenie - 19 zł
Zakup średniego znicza i zapalenie - 25 zł
Zakup dużego znicza i zapalenie - 49 zł
Odśnieżanie grobu - 25 zł
Zakup małego wieńca - 55 zł
Zakup średniego wieńca - 69 zł
Zakup dużego wieńca od 99 zł
Zakup chryzantemy w donicach od 45 zł
Kompleksowe sprzątanie otoczenia grobu, likwidacja chwastów - 49 zł
Dojazd do grobu poza Warszawą – cena za 1 km liczona w dwie strony 0,49 zł
Zdjęcia po usłudze emailem, mms gratis
Zdjęcia 2 x pocztą polska - 18 zł
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
Podane kwoty to kwoty netto.    

 

Napisz do nas

Nasz konsultant odpowie na wszystkie Twoje pytania. Wypełnij formularz i wyślij wiadomość. Wpisz poprawnie swój adres e-mail, na który chcesz otrzymać odpowiedź. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej, jak to możliwe. Wypełnij wszystkie wymagane pola oznaczone gwiazdką *.


captcha

Perfect Ann - sprzątanie biur


Perfect Ann - sprzątanie mieszkań


Perfect Ann - pranie dywanów